Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Egyedül utazóként ti nem...

Egyedül utazóként ti nem érzitek magányosnak magatokat?

Figyelt kérdés

Nincs túl sok barátom, se párkapcsolatom. Emiatt mindig egyedül utazom. Viszont ilyenkor mégjobban rámtör a magány.


Más is van így ezzel?



2019. jún. 10. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Én szinte minden nap egyedül utazom, ingázok a munkahelyemre. Néha-néha kimozdulni egyedül sokkal jobb ennél.
2019. jún. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első 1-2 alkalom volt ilyen de azóta volt már fél év is amit egyedül utaztam végig és egy pillanatig nem érdekelt hogy egyedül vagyok.
2019. jún. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vannak szegletei a világnak, ahol ez tök oké, mert úgyis összeverődsz emberekkel pikk-pakk, máshol viszont nem szívesen.
2019. jún. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Leginkább tömegközlekedek, ott sose utazom egyedül. Ha nem, akkor meg kifejezetten jó a magány
2019. jún. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem jellemző, hogy utazás közben tör rám a magány, az inkább máskor szokott.
2019. jún. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan ritkán utaztam egyedül, de olyankor a hasonszőrűeket könnyű kiszűrni és beszédbe elegyedni velük. De igazából nagyon sok helyen (a nyugati vilàgon kívül elsősorban) a helyiek amúgy is kíváncsiak és dumálnak veled, még olyan helyeken is, ahol amúgy alig tűnsz ki a tömegből (Kelet-Európa jó része ilyen például )
2019. jún. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon zárkózott vagyok, emiatt magányos is. Az utazást úgy oldom meg, hogy valamilyen csapattal megyek.

Nem tudom, vannak-e még utazási irodáknál városlátogatások. Régebben voltam ilyeneken. Általában vagy együtt mozogtunk, vagy akadt valaki, akivel kölcsönösen szimpatikusak voltunk, és együtt mozogtunk.

Voltam olyan kerékpártúrán Németországban, ahol egy apró trükköt vettem be. Nagyon ciki bekéredzkedni egy összeszokott társaságba.

Ez olyan túra volt, ahol nappal mindenki arra megy, amerre akar, csak a tábor közös.

Reggel 5 perccel előbb indultam útnak, majd megálltam rendezkedni. Ez volt a trükk.

Utolért egy ötfős csoport közülünk.

Szia, nem jössz velünk?

Menjek?

Hát persze.

Innen már nem voltam kínban. Ők hívtak, nem.


Szóval helyzettől függően lehet megoldást keresni.

Szánalmas volt az akció? Talán. Lehet igen, a magányosságom az. De pár napra elfeledhettem, mennyire lúzer vagy.

2019. jún. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Sőt! Ha néha társasággal megyek idővel előjönnek a nézeteltérések, a másik dilije, nyűgje, picsogása, ami abszolút nem hiányzik!
2019. jún. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!