Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Középiskolásként ki lehet...

Középiskolásként ki lehet menni az erasmusal külföldre tanulni?

Figyelt kérdés
Ki szerettem volna menni afs programmal de mivel anyukám egyedül nevel ezért egy kicsit nagy költségvetés lenne de erasmusal esetleg kapnék valami támogatást középiskolásként? már néztem a programot de nem találtam meg hova lehet kimenni és mennyiért vagy hogy egyátálán középiskolásként ki lehet e menno

2019. szept. 13. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hova? Próbáld a FLEX programot, hatalmas szerencsével kimehetsz ingyen egy évre amerikába.
2019. szept. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem, az Erasmus felsőoktatási program.
2019. szept. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Erasmus nincs kozepiskolaban
2019. szept. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam az előző afs kerdesedhez is. Vannak elég magas ösztöndíjak, érdemes megpróbálni, akar szponzor kereséssel is. Veszteni valod nincs!


Erasmus egy teljesen más jellegű egyetemi program. Mindkettőben részt vettem, nem jobb vagy rosszabb az egyik a másiknál, de nem összehasonlítható.

2019. szept. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az 1. válaszolónak: Jól hangzik utána néztem bár 1 a 100-hoz az eselyém gondolom hogy bekerüljek ugye?


Az utolsó válaszolónak: Szponzorok például? Most elég hülyén hangzik igen de nem vagyok jártas a témában ezért is kérdezgetek olyan sokat.

2019. szept. 14. 17:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb 100ból 2-3 kerül be FLEXre igen. De ha 2002 jul 15 után születtél, és most vagy 9. vagy 10. osztályos, akkor érdemes megpróbálni, hátha.
2019. szept. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát jövőre leszek 9.-es és nagyon vonz külföld de jövőre megpróbálnám
2019. szept. 14. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!