Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ha online elvegzem a becsekkol...

Ha online elvegzem a becsekkolast, attol meg ki tudom nyomtatni a beszallokartyamat a reptereken talalhato "becsekkolos" gepeken?

Figyelt kérdés
Tegyuk fel nem kapom meg sms-ben a beszallokartyam volt mar ilyen, a nyomtatom nem mukodik, de becsekkoltam mar online, akkor utolag ujra betudok azokon a kis gepeken? Valahol olvastam, hogy igen, remelem tenyleg. (finnair)
2019. nov. 1. 16:06
 1/8 A kérdező kommentje:
Esetleg,ha a gep se mukodne kiadjak a pultnal?
2019. nov. 1. 16:12
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy az automata konkrétan a Finnairnél működik-e, de mivel nem fapados légitársaság, elvileg nem kérhetnek pénzt azért, hogy ők nyomtassák ki a pultnál.
2019. nov. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, Finnairnél ez nem gond. Odaballagsz a pulthoz, aztán nyomtatnak neked beszállókártyát.
2019. nov. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Barmelyik pulthoz vagy csak ha mar ki lsez irva,hogy finnair? Csak, mert Budapesten kilometeres sorok vannak, nincs feladandom es arra se emlekszem, hogy ott kiirjak csak allnak ossze-vissza az emberek. Finnorszagban kiirjak ott konnyebb es van vagy 10 finnaires pult, gyorsabban megy a becsekkolas. Most igy visszagondolva utolso 1 oraban kiirjak,aztan kilometeres sor, ezt akarom elkerulni Ezek szerint nem gond,hogy "2x csekkol" be az ember?
2019. nov. 2. 07:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint ahogy 2x nem léphetsz ugyanabba a folyóba, úgy 2x sem csekkolhatsz be ugyanarra a járatra. Azokon a "kis gépeken" sem boldogulsz, mert név után rájön, hogy már be vagy csekkolva online - tehát kikapcsol és kidob a rendszerből. Beszállókártyát ebben az esetben csak a Finnair feliratú pultnál kaphatsz. Egy ötlet: ha nem megy az otthoni nyomtatód, használd az okostelefonodat. Állítsd úgy be, hogy az e-mailjaidat a számítógépen kívül az okostelefonod is megkapja. A reptéren ellenőrzéskor mutatod a telefon-képernyőn a QR kódot.
2019. nov. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi, ez is eszembe jutott. Viszont, amit kulon kuld sms-ben, annak ugy emlekszem kicsit nagyon a kod resze, a kinyomtatos meg kisebb. Vajon a belepteto kapu is elfogadja az emailben kuldottet? Ugye azt kinyomtatni szoktak altalaban,az egy nagy a/4-es lap.
2019. nov. 5. 06:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül kinyomtatni. Ha a kapu nem fogadná el, mindig áll ott egy szolgálatos dolgozó, aki segít. A lényeg, hogy te igazoltad a becsekkolás tényét.
2019. nov. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kar, hogy Budapesten van, amikor nem all ott senki, nem tudom miert. Mindenesetre koszonom a valaszokat! Valamiert ugy gondoltam a becsokkolos gep ugyanazt kinyomtatja majd, amit en tudnek,de ezek szerint ez nem igy van.
2019. nov. 5. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!