Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Online repjegyvásárlás után...

Online repjegyvásárlás után hogy kapom meg a beszállókártyámat?

Figyelt kérdés
Az interneten vásároltam repülőjegyet, Spanyolországból egy átszállással Budapestre. Azt írták hogy majd az indulási reptéren fogom megkapni a beszállókártyát. Ez hogy zajlik? Még nem utaztam így repülővel. Tud valaki segíteni? A válaszokat előre is köszönöm.
2017. máj. 10. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegtelenul egyszeruen a repteren odabaktatsz a megfelelo check in pulthoz, es atnyujtod az uti okmanyaidat, majd pedig a biztonsagi ellenorzes utan, megkeresed a kapudat, es repulsz. Ha ismered a betuket es a szamokat kb. 1-25 kozott, akkor ezek kozul egyik sem fog problemat okozni a helyszinen.
2017. máj. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ! :)
2017. máj. 10. 22:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg online is be tudsz csekkolni.
2017. máj. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A visszaigazolásban elég pontosan le van írva. Ha nem fapadossal jössz, akkor elég a reptéren becsekkolni, de természetesen az online módszernél nincs kulturáltabb és gyorsabb. Viszont ha fapadosra vettél volna átszállásos kombinációt, akkor vagy becsekkolsz online, vagy keményen fizetni fogsz.
2017. máj. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
fapadosra vettem jegyet, köszi a választ. a honlapon látom az online check-int, gondolom azt kell megcsinálni :)
2017. máj. 17. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!