Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Van itt olyan aki fog majd...

Van itt olyan aki fog majd nenni idén sítáborba az iskolája által? (segítség kellene)

Figyelt kérdés

Ti mikor mentek illetve érdekelne még, hogy egy ilyen helyre mennyi költőpénzt érdemes vinni, illetve milyen ruházatot?

Most lesz életem első síútja az iskola szervezésével, de a szervezők nem hajlandóak segíteni ilyen jellegű problémába. Annyit mondott el amennyit köteles elmondani.

Sürgős lenne mert január 20-án már indulunk.

Egyébként Klippitztörlbe megyünk.



2020. jan. 12. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs még síruhád? Akkor gyorsan vegyél, vagy kérj kölcsön!

Anélkül el ne indulj!

A költőpénz attól is függ, hogy teljes ellátásotok lesz-e, vagy ott kell megvennetek a kaját.

Napi 10 EUR szerintem elég, ha a Hütte-ben akartok enni egy virslit + teát.

2020. jan. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Csak vacsorát meg reggelit kapunk.

5 napos lesz és kint leszünk a pályán reggeltől estig.

2020. jan. 12. 12:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt tudod-e, hogy a szállás közelében lesz-e bolt? Mert akkor reggel tudtok zsömlét + felvágottat/sajtot/stb. venni. Azért egy komplett ebéd egy Hüttében simán felmegy akár 15 EUR-ig is...
2020. jan. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
… mármint hogy tudtok magatoknak szendvicset csinálni napközbenre. Ez lemaradt.
2020. jan. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs. Egy nagyon aprócska faluba leszünk elszállásolva és a legközelebbi bolt kilóméterekre van, de azt mondták nem mehetünk sehova. Meg amúgy se lesz rá idő, mert reggeli után ülünk be a buszba és megyünk is ki a pályára és nem fognak ránk várni, ha lekéstük akkor így jártunk....
2020. jan. 12. 15:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor inkább napi 20 EUR-t vigyél magaddal, aztán legfeljebb visszahozol belőle.

A szüleid se tudnak google-zni???

2020. jan. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Napi 20-25 EUR költőpénzzel számolj. A síbérlet már rendezve van? Úgy értem benne van az árban?


Síruhát vegyél sportboltban mindenképp.

2020. jan. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Költőpénznek én is legalább napi 20-25 eurot ajánlok. Vigyél csokoládét, nasikat, esetleg üdítőket, ha belefér a csomagodba.

Ha nincs síruhád és síkesztyűd, azt vegyél. Nem olcsó, esetleg próbálhattok vaterán, turkálóban is. A többi felszerelést bérelni érdemes: sílécek, botok, bakancs, bukósisak (ezeket próbálni kell).

Ami még feltétlen kell:

- a síruha alá aláöltöző, harisnyanadrág, legging, jégeralsó, ami tetszik. Felülre legjobb hosszú ujjú pamutpóló. Vastag sízokni. A síbakancsba nekem mindig kell plusz talpbetét is.

- kell sapka, sál és egy jó napszemüveg! Ami a havas tájon éles fényben is jó. Ha érzékeny a bőröd, naptej - a sípályán nagyon le lehet égni!

- ezen felül kényelmes ruhák, amiket a szálláson használtok. A hosszú estékre érdemes kártyát, társasjátékot vinni.

2020. jan. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!