Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Másfél évessel egzotikus út?...

Másfél évessel egzotikus út? Ki hol volt?

Figyelt kérdés

Olyan helyet keresek, ahol nincs sok látnivaló.. úgy értem , h pl Bali az nem jó, mert a baba miatt sok mindenről lemaradnánk.

Olyan hely kellene, ahol tudunk pihenni, nyugodt a víz, gyerek is élvezi és nem maradunk le semmiről 😀 mert nem mozgalmas 😀



2020. jan. 16. 15:47
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
0%

Másfél éves kisgyerekkel eleve nem egzotikus utakra szoktak járni (legalábbis a normálisabbja nem rángatja el 10-12 órás vagy még több repülőútra, meg teszi ki a gyereket minden sz.rnak, csak azért hogy anyuka villoghasson)

Ez maximum neked lesz élmény, a gyereknek meg csak kínlódás. Egy annyira önző dög vagy, hogy még a gyereked se érdekel.

2020. jan. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Ki vagy te és h beszélsz velem, h jössz ehhez???


Mi ez a villogás mánia?

Ott írjad légyszíves a véleményedet, ahol kérdezték...

2020. jan. 18. 04:51
 13/36 A kérdező kommentje:

Most esik le...

Tipikus...

Csak mostanában sok normális ember vesz körül és el is felejtettem, h milyen az emberek többsége..

Annyira villogás mániád van, csak ezt szajkózod, gondolom irigykedsz az ismerőseidre, akik többet tehetnek meg, mint te..


Tipikus magyar hozzáállás.

Majd elfelejtettem 🤣

2020. jan. 18. 04:55
 14/36 anonim ***** válasza:
0%

Jááájh kérdező!


Hát te kérdezted többek közt az én véleményemet, mert feltettél egy kérdést. Már nem emlékszel rá?


Másrészt ez a tipikus magyar hozzáállás, hogy ha megkritizálnak valamiért, akkor jön a "biztos csak irigy vagy rám" duma. Nos ha szerinted így van akkor el is érted amit akartál, bár én nem tudom egy ismeretlen emberre miért lennék irigy. De majd a facebookon az "ismijeid" biztos azok lesznek.


Itt arról van szó, hogy én is és mások is leírták neked hogy ekkora gyerekkel ilyen hosszú repülőútra, és főleg egzotikus útra nem érdemes, mert csak nyűg lesz nem csak neked, de legfőképp a gyereknek is. De neked valamiért nagyon be van sózva a segged, valamiért nagyon fontos neked ez az utazás. Csak nem tudom, hogy addig még nem volt gyerek és könnyebben megtehetted volna, addig miért nem repkedtél egzotikus helyekre. Tudom most jön majd a "fúúú én már beutaztam a világot" duma. Csak akkor meg lennének tapasztalataid és eleve meg se született volna ez a kérdés.

2020. jan. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
20%
@13 Én például nem azért írtam, mert irigy vagyok rád, hanem mert van évi 6-8 transzkontinentális meg 20+ európai utam és majdnem minden gépen van egy bömbölő gyerek, aki szívből gyűlöli az egészet én meg nem tudok tőlük úgy pihenni, hogy másnap használhatóan tudjak prezentálni vagy tárgyalni.
2020. jan. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

Nekem egyedül a fb mániás kommentelővel van “problémám” senki mással.

Azokhoz szólt a kérdés, akik már voltak így, nem pedig vélemény olyantól, aki nem volt.

Mond csak utolsó előtti hozzászóló te voltál ennyi idős gyerekkel?

Mesélj, oszd meg a tapasztalataidat.


Utolsó, köszönöm, h írtál véleményt, én sem szerettem soha a kultúrálatlan, neveletlen zajos gyerekeket.

Nem egyszeri eset, h a székemet rugdosta hátulról és nem lett rászólva, nekem kellett óvatosan szólni, hátranézni kedvesen.


Már akkor eldöntöttem, h én nem így fogom csinálni, hiszem h meg lehet normálisan csinálni mások zavarasa nélkül.

Az első pl amit írtam, h az ülőhely hátul lesz, a másik pedig h nem igazán sírós, de ha sírna is tudom h mitől nyugszik meg, úgyh van különbség , nem kell mindenkit egy kalap alá venni...

2020. jan. 18. 09:59
 17/36 anonim válasza:
91%
9es mi a baj? Mi frusztrálja, hogy ide büfög egy semmilyen választ aztán átmegy kioktatóba? Meg egyébként is, ki a retek maga, hogy így beszél egy idegennel? Amúgy, ha menne a szövegértelmezés, és az irigységtől látna is, idén lesz egy kétórás út a babával. A másik, hogy nyilván kell az első hosszú út ahhoz, hogy meg tudja az ember bírja e nem? A face-n való rajoskodást gondolom magából kiindulva vette, bár, ha az irigység beszél magából akkor valszeg nincs mivel feszíteni.
2020. jan. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
0%
Úgy tűnik a kedves kérdező válaszolgat is magának. Vagy csak nekem tűnik ez fel?
2020. jan. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim válasza:
18as, de okosnak tetszik lenni, a férje vagyok...
2020. jan. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
56%
ja én meg a szeretője vagyok!
2020. jan. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!