Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Másfél évessel egzotikus út?...

Másfél évessel egzotikus út? Ki hol volt?

Figyelt kérdés

Olyan helyet keresek, ahol nincs sok látnivaló.. úgy értem , h pl Bali az nem jó, mert a baba miatt sok mindenről lemaradnánk.

Olyan hely kellene, ahol tudunk pihenni, nyugodt a víz, gyerek is élvezi és nem maradunk le semmiről 😀 mert nem mozgalmas 😀



2020. jan. 16. 15:47
1 2 3 4
 21/36 anonim válasza:
Inkább egy unatkozó 10 éves vagy 😊
2020. jan. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 BSandras válasza:
54%
Nekem is megvót!
2020. jan. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
23%

Értsd már meg hogy senki nem irigykedik rád! Maximum te szeretnéd hogy irigykedjen rád bárki is.


És igen, 2 éves kisgyerekkel voltam, nem egzotikus de mediterrán úton. Pokoli volt. A gyerek sírt a repülőn mert fájt a füle, különösen le és felszállásnál amíg ki nem egyenlítődött a nyomás. Aztán jött a gyereknél a hányás. Pedig ez csak egy 4 órás út volt.

Nem beszélve az oltásokról, ami ilyen egzotikus helyekre ajánlott. Sárgaláz, Dengue láz, hastífusz stb. Amikre nem is lenne szükség, ha a toronyeszű anyja nem rángatná egzotikus utakra, mert rajoskodni akar a fészbúkon. (csak azt ne mond hogy nem azért mész, mert oda kellenek a fotók a lájkokért) Dehogynem. Az ilyenek mint te, mind azért mennek.


Ja és ne írogass álprofil mögül. Azt hitted nem jövök rá, hogy te vagy. A kioktatásaidat mindig egy kirohanás követi.

2020. jan. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
65%

1-s válaszoló vagyok.


Kérdezö itt egyrakat ember aki nem teheti meg vagy még jobb megtehetné de nem MERI megtenni vagy esetleg nekik balul ütött ki a nyaralás okoskodik neked és persze le akar beszélni egy óriási élményröl.


Nekem mindkét gyerekem abban nött fel, hogy ici pici koruk óta évente 1-3x megyünk nyaralni. Az elején csak 1-2 évente hosszabb nyaralásra, aztán ahogy 3 elmúltak utánna már rendszeresen nagy gyaralásra.

Most kisikolásak és az egyetlen amit kérnek mindig karácsonyra, hogy menjünk nyaralni. Bármilyen nyaralás van tervben ök iszonyat boldogok. Minden kiránduláson boldogan részt vesznek.

nagyobbik lányom pl már most tudja, hogy valamit a turizmusban akar dolgozni, és tovább is utazgatni akar.


Persze jönnek olyan problémák közbe, hogy a gyerek az indulás elött 6 órával elkezd hányni. Erre van a biztosításunk ami egész évben minden hova jó ami a lakóhelyünktöl 200km-re van. Persze én mint anyuka és a hányós gyerek otthon maradt, férjem a nagyobbal elment. Mi másnap amikor már 24 órája nem hányt indultunk neki a 4 órás repülöútnak. A gyerek kipihenve boldogan ment. Mi is tudunk mérlegelni mikor van valami ami nem megy, és mi az ami sok a gyereknek.

Eleve olyan hoteleket választunk ahol van kidklubb, és ha lehet vizijátszó park. Szeretjük a tengerjáró hajókat mert ott tényleg minden helyben van, még is mozgunk.

A gyerekek tudják, hogy a nyaralás nagyrésze gyerekbarát lesz és ha valahol pár órát ki is kell bírni csendben akkor majd utánna napokig szuper lesz.


Pl Maldív szigetekre 2 órát autoztunka reptérre aztán 10 órát repültünk és ezek után még 4 óra buszút jött. A gyerekek imádták. A kicsi a buszutat végig aludta, a nagy meg csak azt mondogatta a buszon, hogy tenger, pálma fa, tenger. Mert nem tudott a látvánnyal betelni.

Másnap meg pancsi, pancsi és pancsi... Söt több egésznapos kirándulásra is elmentünk velük.

De van egy barátnöm aki állandóan hátizsákos nyaralásra megy ázsiába a gyerekekkel. A gyerekei mindig nagy élménnyel mesélik milyen jó is volt nekik...

2020. jan. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó, h időt szakítottál a kommentre, sokat jelent a mai világban egy normális hozzászólás.

És folyamatosan a fb-kal jön.

Elmélete alapján az emberek csak azért mennek nyaralni, h kitegyék a fb-ra a képeket.

Nem ám véletlen azért, h élményeket gyűjtsenek.

Nagyon sok helyre nem kell oltás..

még csak két egzotikus helyen voltam, egy karib sziget és egy indonéz, de a közhiedelemmel ellentétben nem kell oltás, ha csak nem fél évre mész.

Attól , h a te gyerekeddel gond volt kedves fb-fan, egyáltalán nem biztos, h máséval is az lesz.

És ha tetszik ha nem, ha irigység, ha nem, vagy akár rosszindulat ki tudja, épp melyik alja érzés mikor van benned , de süt a betűidről a mindenki utálata és rosszindulat.


De mindegy, a témát túlbeszéltük, lesz út, repülős 10 hónaposan, utána 1 évesen van egy terv és most lesz egy autós 700 km-es út.

Mi így élünk, ezt fogja megszokni, nem hiszem h gond lenne ...


Sok szép élményt , távoli helyeket mindenkinek!

Fb-ra el ne felejtsétek kitenni!

Csak azért menjetek! A like-ok miatt! Nehogy jól erezd magad, csak a fb-ra tegyed a képeket!

2020. jan. 21. 12:21
 26/36 BSandras válasza:
39%
El sem tudok képzelni fontosabb dolgot, mint egy másfél évessel egzotikus utazásra menni.
2020. jan. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

Igen, nem olyan fontos, ezért nincs az extra fontos segítsetek rovatban, hanem az utazáshoz írtam.

De nem kell rá válaszolni, válaszolj fontos kérdésekre inkább.

2020. jan. 23. 06:46
 28/36 anonim ***** válasza:
54%
Végigolvasva a válaszokat, én nem értem a kérdezőt. Más választ nem fogad el, csak akik saját gondolatában (értsd: hülyeségében) megerősítik. Csak akkor nem értem minek írta ki a kérdést.
2020. jan. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

HA már mindenképpen repülőn akartok babával utazni, akkor menjetek Korfura, kb 40 perc alatt ott van a gép.

Én a baba érdekeit tartanám fontosabbnak, persze repülhettek 10 órán át is, de nagyon nagy eséllyel meg fogjátok bánni.

2020. jan. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Úgy tettem fel a kérdést, h ki hol volt és nem úgy, h véleményt kérek erről utolsó előtti.

De mindegy, kaptamnormális válaszokat is.


Kedves utolsó, nem akarunk mindenképp repülni, viszont muszáj, Európában elég hűvös van télen.

Még Korfun is..

A mediterrán országokba leghamarabb is tavasszal lehet utazni.


Bár ha ez a vírus így fog terjedni, olyan zàrlat lesz, h senki nem megy sehova..


Persze remélem, h nem így lesz..

2020. jan. 31. 02:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!