Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » 1 millió forintból hova...

1 millió forintból hova utazzak el?

Figyelt kérdés

Még sohasem jártam külföldön, pedig már 25 éves vagyok!!!


Ezért úgy döntöttem, hogy idén elfogok látogatni egy pár helyre, legalábbis ami belefér abba az 1 millió forintba, ennyi összeget tudok csak rászánni a dologra.


Mivel elég tapasztalatlan vagyok, ti hogy gazdálkodnátok ki, hogy osztanátok be ezt az 1 millió forintot, hogy minél több helyre eljussatok? Illetve mik azok a "kötelező" országok, amit mindenképpen érdemes lenne látnom?


Köszönöm.


2020. márc. 5. 16:30
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Csak egyedül mennék, tehát 1 fő, és nem kell semmilyen luxus, a legolcsóbb szállásokat választanám általában.
2020. márc. 5. 16:31
 2/21 D. Brasco ***** válasza:
24%
Neked az lesz a legjobb es legegyszerubb ha besetalsz egy utazasi irodaba........pont az ilyeneknek van kitalalva........
2020. márc. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
A 2. stílusától elhatárolódom, de tartalmilag igaza van. Bemész egy nagyobbacska utazási irodába (nem olyanba, ami csak 1-2 országba utaztat!), elmondod az igényeidet és a lehetőségeidet, ők pedig ezek alapján ajánlanak neked dolgokat, helyeket, utakat. Ott felteheted a minden bizonnyal felmerülő kérdéseidet is egyből.
2020. márc. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
36%
Új-Kaledónia
2020. márc. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
27%

Én sosem mennék utazási iroda segítségével külföldre nyaralni, mindig egyénileg oldottuk meg. De el kell ismernem, hogy neked bizony ahogy előttem tanácsoltak az utazási iroda lesz a megoldás.


Csak megjegyzem. Mi tavaly 1 millió forintból luxus nyaralásunk volt Thaiföldön. Igaz egyénileg oldottuk meg, de saját medencés szállás, és a repülőjegy is premium economy osztály volt. ( nem turista) 2 főre úgy éltünk mint a kiskirályok 2 hétig.

2020. márc. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én sem szívesen kérném az utazási iroda segítségét, inkább akkor elhalasztom jövőre, addig pedig megtervezem, illetve felkészülök jól.
2020. márc. 5. 17:13
 7/21 anonim ***** válasza:
48%

5.-s es elobb ertetek oda mint a sima turista osztalyon utazok


1M sok mindenre eleg, Azsia, Latin Amerika, Afrika.

2020. márc. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
Bérelj egy sport cabriót, pakold tele a csomagtartót kajával, és irány dél-Európa! Spanyolhon, Portugália, Franciaország,...
2020. márc. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%
1 millió forint elég nagyjából 10 hétre Délkelet-Ázsiába. Vietnám, Kambodzsa meg Mianmar kényelmesen belefér. Thaiföld relatíve drága, Malajzia meginkább, Szingapúr meg főleg. 3 ország nagyjából ideális is.
2020. márc. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Sose járt külföldön, szerintem ne a tengerentúlra/Ázsiába küldjük.

Ny-Eu pont jó lesz, sokkal könnyebb elsőre elboldogulni. Autós/buszos vagy vonatos körutat javasolnék, persze az autós anyagilag akkor éri meg, ha többen vagytok. Én így jártam be Ny-Eut, így nem csak a zsúfolt fapados célokat tudod elérni, hanem egy csomó minden mást is.

Amit szerintem mindenképp nézz meg, az egy magashegység és egy tengerpart. És még simán mehetsz idén.

2020. márc. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!