Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Milyen méretű bőröndöt vigyek...

Milyen méretű bőröndöt vigyek egy egyhetes táborba?

Figyelt kérdés

Egy bőröndöm van, ami kb.55 cm (kabin méret).

Szerintetek ez a méret jó lesz, vagy érdemes beszerezni egy közepes méretűt? Ha voltatok már táborban ti mekkorát vittetek?

Ja és lány vagyok.



2020. jún. 8. 21:44
A kérdező szavazást indított:
Kabin méret (55 cm)
Közepes méret (65 cm)
Nagy méret (75 cm)
24 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Hát táborba én semmiképp se mennék bőrönddel...

Egy jó hátizsák kellene neked!

2020. jún. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon attól függ, hogy még is milyen tábor lesz, milyen típusú ruhák kellenek és persze az, hogy minden napra akarsz-e például új nadrágot, vagy pedig okés az, ha egyet többször is felhúznál a héten.


Szerintem az a legkönnyebb, ha összeírod mit akarsz vinni, és mindent bepakolsz a bőröndbe. Ha befér, tök jó. Ha nem fér be, akkor ha tudsz, kiveszel pár dolgot, vagy veszel nagyobb bőröndöt. Én a szavazásban a 65 cm-t jelöltem be, de most kitudja... pl. hány cipőt viszel? Az ilyen dolgok tudják foglalni a helyet, szóval nem mindegy.

2020. jún. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

1-es vagyok....

VAgy ilyen sporttáskát:


[link]

2020. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Itt egy jó hátizsák:

[link]

2020. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki írt! Ment a zöld kéz

A táborunk faházas lesz, nem lesz benne túrázás, csak kirándulás és strandolás meg egyéb ilyen tevékenység.

2020. jún. 8. 22:19
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Na akkor így már könnyebb. Az, hogy nem lesz túrázás, az ebből a szempontból pozitív, mert így nem kell avval számolni, hogy esetleg annyira összekoszolódna a cipő, vagy ilyesmi. Én amúgy úgy szoktam számolni, hogy minden napra új póló, kb. 3 nadrág, esetleg 1 szoknya, akkor nyilván minden napra új fehérnemű. A faház elég hideg tud lenni éjszaka, mondjuk amikor én voltam faházas táborban, az nem nyáron volt, szóval lehet nyáron nem fog annyira lehűlni, de lehet vinnék egy pulcsit azért. Akkor plusz egy papucs, és én mindig szoktam egy váltócipőt is vinni, semmit se hagyok a véletlenre. :D Ezenkívül még törölköző, piperecuccok, és kb. ennyi is volt. Meg fürdőruha. Amikor én voltam ilyen táborban, nem emlékszem pontosan, hogy bőröndöt vittem-e, vagy szimpla utazótáskát. Mindenesetre kb. 60 cm-s a bőröndöm, és általában mindig azt viszem magammal, mindig megoldom, hogy beférjen minden. De na, ki kell próbálni, hogy befér-e, ne hagyd az utazás előtti napra. :)
2020. jún. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy hetes vagy 5 napos?


Én amúgy többször utaztam már egy (teljes) hétre kabin bőrönd + kis tatyóval, nem volt gondom ezzel soha. Ha viszel törcsit, inkább abból érdemes venni helytakarékosat.


Egyébként érdemes körbekérdezni ismerősi körben, hogy nem tud-e valaki kölcsönadni nagyobbat (ha szükséges), mert ez pont olyasmi amit ritkán használ az ember. Egyetlen útért meg nem feltétlen érdemes venni.

2020. jún. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne bőrönddel menni? Lehet hogy busszal mennek háztól-házig, pakolni meg sokkal könnyebb bőröndbe, mint hátizsákba.
2020. jún. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én simán beleférnék egy kabinméretbe, de neked kell ismerned magad, hogy mennyi cuccra van szükséged.
2020. jún. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. jún. 16. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!