Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hova menjek pihenni külföldre?

Hova menjek pihenni külföldre?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem, hogy pihenőt tartok, mert már rám fér, túl sok időt töltöttem munkával az utóbbi években, kimerültem.

3 hetes pihenőről van szó.


Mivel még nem voltam külföldön sokat, így valami olyan helyre gondoltam ahová könnyű eljutni. Tehát a legjobb, ha átszállás nélkül, közvetlen repülőjárat lenne arra a helyre, illetve személyi igazolvány elég lenne, tehát ne kelljen útlevél, vízum stb.


Mindemellett legyen olcsó, mivel elég sok időre mennék.

Tengerpart közelében szeretném, ha lenne a szállásom, és olyan ország legyen, ahol mindig napos idő van (szeptemberben megyek).


Tehát egy állandó szálláson lennék, és azon az adott helyen és annak a környékén lennék végig, alapvetően nem igazán kirándulgatnék, inkább fürdenék a tengerben, pihengetnék.


Mit tudtok ajánlani?


Köszönöm.


2020. aug. 3. 16:22
 1/4 anonim válasza:

"Tehát a legjobb, ha átszállás nélkül, közvetlen repülőjárat lenne arra a helyre, illetve személyi igazolvány elég lenne, tehát ne kelljen útlevél, vízum stb."



Akkor maradt az EU országok.


Spanyol, Görög, Bulgária, Olasz, Ciprus, Portugália...

2020. aug. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amit az 1. válaszoló ír.

Illetve én kivenném Bulgáriát, mert a covid miatt az nagyon rizikós ország most.

2020. aug. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Sehol! Maraggyá' otthon!
2020. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 D. Brasco ***** válasza:
0%
Valamelyik szokásos turistagettó mint Liganano Bibione meg társai,pont neked vannak kitalalva.
2020. aug. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!