Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Előfordult már, hogy valami...

Előfordult már, hogy valami fontos dolgot otthon felejtettetek, vagy elhagytatok?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt az és meg tudtátok-e oldani?

2021. aug. 2. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszer elöfordult, hogy hirtelen kellett elutazni más országba, és a nagy kapkodásban otthon maradt az egész tisztasági csomag. Megérkezés után elég gyorsan ott kellett venni legalább alapvetö dolgokat.
2021. aug. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kontaktlencse, - folyadék maradt már otthon, de volt , hogy véletlenül egy egész bőrönd maradt otthon, ott ruhákat is kellett pótolni a neszeszer tartalmán túlmenően.
2021. aug. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkivel előfordult már. Egyszer utazgattam egész nap a városban, hazaérve nézem, hogy ott az asztalon a tárcám bérlettel, mindennel.
2021. aug. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
Egy ismerős családhoz mentünk 1 éjszakára és elfelejtettem a pizsamámat vinni. Kölcsönkértem a kb 18-20 éves lánytól, de nem volt gusztosom felvenni a nadrágot mert vérfoltos volt az ülepe....
2021. aug. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Olyan volt, hogy elhoztuk az összes kulcsot (szüleim a szomszédban laknak). Azt nem tudom már, miért volt annyira fontos bemenniük, de mire hazajöttünk lecseréltették a zárat. (Nem összeveszés vagy ilyesmi miatt. Talán locsolni kellett.)


Egyszer fürdőruha alsó helyett véletlen egy ugyanolyan színű bugyit vittem, valamivel átlátszóbb volt, de azt az egy napot kibírtam.


Nagyon régi osztálykirándulás, még útlevél kellett Szlovákiába. Bérelt busszal mentünk Pozsonyig, onnan hajóval Komáromig talán. A buszon hagytam az útlevelem. Amikor kikötöttünk, a barátnőm szállt le először, elrohant a buszhoz ami már ott várt minket, majd vissza. Az ofőhelyettes meg falból látványosan leteremtette a határőr előtt, hogy miért vitte magával az én útlevelem :).


Amúgy kisebb dolgokat már kellett venni, pl kés amire emlékszem, zokni, ilyesmik.

2021. aug. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Igen, egyszer a gyereket hagytuk otthon, amikor Párizsba mentünk

Üdv, Kati.

2021. aug. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%

Kérdezd meg Kevin szüleit.

(Reszkessetek betörők) :D

2021. aug. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Floridába indultunk és a barátom a hátizsákja nélkül. A vonatra vártunk, mikor feltűnt, hogy otthon maradt, benne esta, papírok, laptop, stb :D


Úgyhogy sprint vissza, majd az állomásra, mert a repcsi időben indul.

2021. aug. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!