Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Most ebben a vírusos helyzetbe...

Most ebben a vírusos helyzetben hogyan lehet kimenni Horvátországba?

Figyelt kérdés
Nem vagyok beoltva de ha jól tudom ki lehet menni oltás nélkül is. Nem tudom hogy ez még mindig fennáll e, de ha igen akkor tesztet gondolom mindenképp kell csináltatni mielőtt kimegyek. És a teszt meddig érvényes, úgyértem ha jövök haza akkor is kell? Bocsi nem igazán vágom hogy most mi hogy van annyiszor változtattak már..

2021. aug. 10. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Konzuli Szolgálat. Ezt keresed.
2021. aug. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

[link]


Neked az antigén gyorsteszt fog kelleni, az a legolcsóbb. Hazafele jelenleg nem kell semmi. Én idén holnap megyek ki negyedszerre, a tengerpartokon már egyértelműen a járvány előtti időszakhoz hasonló tömegek vannak, normális szállást már nem nagyon fogsz találni augusztus végéig.

2021. aug. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igazából ezen a héten menne a barátnőm a családjával, szállás már megvan és ha úgyvan tudnék csatlakozni.
2021. aug. 10. 18:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Teszt VAGY oltási igazolvany mindenképp kell.
2021. aug. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!