Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mik a teendők ha ki szeretnék...

Mik a teendők ha ki szeretnék költözni a z USA-ba és dolgozni?

Figyelt kérdés

Első sorban leszögezem csakis olyan válasz érdekel ami konkrét információkat tartalmaz ez ügyben azt nem kell le írnod hogy erre csekély esélyem van mert tudom.


pár ismerősöm ezzel az egyéves vizummal babysitter-kednek. Én is utána néztem ezeknek és tetszik viszont ha lehetne én inkább rendesen dolgoznék ott.

Viszonylag elég fiatal vagyok ehhez (21) de már 18 éves korom óta dolgozom, legtöbbet mosogattam azután pincérkedtem, voltam recepcios még gyári munkás is, jelenleg hajon vagyok és újra mosogatok, különösebb szakmám nincs most márciusban tervezem megcsinálni a matróz vizsgát.

angolul nagyon jól beszélek franciául is tudok egy kicsit.

Nagyon hálás lennék ha valaki elmesélné hogy működik ez az egész vízumok stb.



2022. márc. 1. 17:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%

Végezz el egy orvosi egyetemet, vagy minimum gépész-, villamosmérnökit.


Pincérnek, meg mosogatónak végtelen%, hogy nem vesznek fel.

2022. márc. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%

1

A legjobb lenne az orvost és mellé gépész meg villamosmérnökit.

2022. márc. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Olvass:

[link]

2022. márc. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Fogorvosként én is szemeztem USA-val, viszont csak úgy mehetnék, ha pár évet eltöltenék egy amerikai egyetemen fogorvosi karon (államonként változó, hogy mennyit), majd egy különbözeti vizsgát tennék, meg még egy csomó más papírmunkán átkínlódnám magamat.

Általános orvosoknak nem tudom könnyebb-e a dolog.

2022. márc. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, tényleg nem bántásból, de ha még a vízummal kapcsolatos MAGYAR nyelvű információkat sem találtad meg a neten, akkor te max. FUK-tag lehetsz... Fejben utazók klubja!
2022. márc. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szakma nélkül mínusz nulla esélyed van munkavállalói vízumot kapni.
2022. márc. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
kb az összes válasz annyira volt hasznos mint a legelső mondat amit leírtam a kérdésem alá, hogy az ilyen válaszok nem érdekelnek, mert nem nagyon olvastátok el. Nyilván valóan utána olvastam már a dolgoknak de vannak bennem kérdések és reméltem hogy lesz olyan a válaszolók között akik valamennyire jártasak a témában.
2022. márc. 1. 19:50
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

7: a #3 linkelte neked a hivatalos információkat!


Itt nem jártasság kell, hanem végigolvasni, hogy megfelelsz-e azoknak a követelményeknek.


Meglátod, majd jönnek ide tutimegmondók, hogy ők ESTA-val kimentek, és 15 évig háborítatlanul éltek mint Marci hevesen...

De tanácsolom, hogy ne ezeknek higgy!

2022. márc. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
És milyen konkrét kérdések vannak benned??? Nosza, írd le.
2022. márc. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy mosogatni szeretnék ott is bár nincs ellenemre. Folyami hajókon szeretnék dolgozni mint matróz de itt amit megcsinalok vizsga csak az europai folyokra vonatkozik... És ameddig kint megcsinálnám az oda való vizsgát nyilván dolgoznék is közben akárhol. De ez eddig nem nagyon kivitelezhető mivel munkás vizumot akkor kapok ha már felvettek oda dolgozni, turista vizummal pedig nem hogy dolgozni nem dolgozhatok de még szerintem oktatásra se vesznek fel igy. És erről nem találtam se "MaGyArUl" se angolul infot.
2022. márc. 2. 00:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!