Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németország, ausztria, vagy a...

Németország, ausztria, vagy a benelux államok mely részein befogadóbbak a magyarokkal? Ki szeretnék költözni, nem feltétlenül dolgozni, mert online vállalkozásom van.

Figyelt kérdés
2017. júl. 9. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Ahogyan én láttam, az elfogadás személyfüggő.

Csak a nagyon buta szélsőséges barmok gondolkodnak népekben és utálatban.

2017. júl. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pont ezek azok az országok ahol van egy általános, nem igazán pozitív prekoncepció a magyarokkal szemben, de sehol nem fognak leköpködni, na jó bizonyos szituációkban az is előfordulhat. Amúgy ha olyan jól fut a biznisz miért nem mész valami szebb és olcsóbb helyre? Egyik ismerősöm szintén online vállalkozása van, Balin él kint mert jóval olcsóbb mint Európa.
2017. júl. 10. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ausztriàt ès Nèmetorszàgot ismerem. A nagy többsèg, ha dolgozol, nem keresed a bajt, nem èlősködni jöttèl, akkor megtűr. Nem mondom hogy szeretni fognak, de ha megfelelően àllsz a dolgokhoz, akkor hozzàd is normálisan fognak viszonyulni. Szinte csak osztrákokkal dolgozom èvek òta, ezt tapasztaltam. Persze itt is van olyan, akinek mindegy hogyan dolgozol, csak egy külföldi vagy.
2017. júl. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ők nem magyarok, hogy ismeretlenül gyűlölködjenek. Éltem Ausztriában, Németországban, egyik rokon Luxemburgban él, de sehol nem találkoztunk magyar utálattal. Illetve mégis, de akkor magyar utált magyart, nem pedig pl osztrák magyart.
2017. aug. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!