Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Barcelonaba szeretnénk a...

Barcelonaba szeretnénk a nyáron menni de az utazási irodák csak a drága hoteleket kínálják. Ha bemegyek segítenek szervezni apartmanos utat?

Figyelt kérdés
Szóval mi a párommal inkább olcsóbbat szeretnénk, apartman teljesen megfelelne. De az utazási irodák honlapján ami van azok azért olyan drágák, mert hotelek. Ha bemegyek egy utazási irodába segítenek nekem szervezni egy olcsóbbat utat? Vagy muszály abból választani?
2022. márc. 17. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Hát az attól függ...
2022. márc. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
De hát minek utazási iroda Barcelonába, ami a világ egyik legfejlettebb városa? Veszel repjegyet átlag 20-ért, foglalsz egy szobát éjszakánként 12-25k között, aztán felülsz egy buszra, nem igazán nehéz ügy.
2022. márc. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Buszt nem birom azzal nem tudok annyit utazni

És még sosem voltam külföldön a nyelvtudásunk sem perfect és ha szervezett akkor azért ad valami biztonsagot az.

2022. márc. 17. 22:47
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
@3 Nyilván városon belül értettem. Amúgy Katalónia a világ legegyszerűbb helye, ha életedben átmentél a szomszéd faluba, akkor ezt sem sokkal bonyolultabb megoldani, egy hosszú hétvége meg 100-ba kerül fejenként, nem 250-be, mint irodával.
2022. márc. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#2-4 engedd el. Hát nem mer magától menni, értsd meg, mert fogalma nem lenne, hogy mit csinál. De nincs is ezzel baj olyan szempontból, hogy épp az ilyen embereknek való az utazási iroda.

Ott viszont valószínűleg nem fognak neked a kínálatukon kívüli szállást foglalni, kérdező, vagy ha igen, akkor esélyes, hogy durva felárral intézik. Ha már mindenképp szervezett utat akartok, akkor válasszatok abból, ami van.

2022. márc. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

Barcelonában szerintem főleg hotelok vannak, azért ajánlják azt az irodák. Vagy apartman hotelek kis konyhasarokkal. Ott az emberek főleg hotelekben szállnak meg. Az apartmanok inkább az üdülőhelyeken vannak, ami kívül esik Barcelonától, pl a tengerpart mentén.

Ha mindenképp apartman jellegűt szeretnél, amiben van főzési mosási lehetőség akkor próbálkozz az Airbnb-n.

2022. márc. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!