Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Melyik országban lehet idén...

Melyik országban lehet idén nyaralni Covid oltás nélkül? Az utazást is beleértve. Szóval a szomszédos országokba kocsival persze, de messzebbre van olyan légitársaság, amelyik nem kér oltási igazolást, tesztet stb? Mik a lehetőségeim oltások nélkül?

Figyelt kérdés
Repülőterekkel sem tudom, hogy mi a helyzet? Beengednek?

2022. ápr. 6. 10:08
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Mi az, hogy szomszédos országokba kocsival persze? Mi persze? Hogy lehetne bárhova is menni, amikor visszafelé jövet mindenképpen kérnek oltásit? Vagy ti így hazardíroztok, hogy majd hátha nem kérik? Így el mertek menni nyaralni?
2022. ápr. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy visszafelé kérnek oltásit. Ez tényleg így van?
2022. ápr. 6. 11:57
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Dehogy kérnek🤦‍♀️🤦‍♀️Ha oda nem kérnek akkor szerinted vissza fognak?

Konzuli oldalon nézz utána a kiválasztott helynek és képben leszel.

Van nyilván hely ahol még tartják ezt a butaságot de a legtöbb ország már belátta hogy ennek a hisztinek semmi értelme hisz influenza szezon idején is belehetne mindenkit zárni hónapokra.Basszus még mindig egyesek itt tartanak?

Addig menj kérdező míg vissza nem jön a hiszti.

2022. ápr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Romániába már megszünt az összes korlátozás


Oda mehetsz az tuti, vannak ott szép helyek...:)


olcsó is

2022. ápr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Én vagyok az első.

Amióta oltásit kérnek, mi nem voltunk sehol. De ha a hírekben az van, hogy kérik, akkor nem fogok odamenni és aztán reménykedni, hogy hátha nem. Tavaly igenis arról volt szó, hogy Magyarországba lépéshez kell. Vagy hazudnak a kormány honlapján? Az oké, hogy a tapasztalatok szerint senki le se szarja, DE arra nem lehet alapozni. Nem mindenki teheti meg azt sem, hogy mondjuk a határon berakják karanténba és 1. kifizethet többszázezer forintot érte, 2. nem dolgozhat hetekig is kibsszák a melóhelyéről.

Annyira marha laza mindenki, komolyan.

És nem tudom, idén mi változott, észrevétlenül töröltek el mindent vagy mi?

Értelmes ember is írhatna.

2022. ápr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez az oltásos hisztéria szinte naponta változik. Igen, minden nap utána kell nézni a megfelelö intézkedéseknek.
2022. ápr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönök szépen minden hozzászólást! Tavaly voltunk a román tengerparton, oda nem kértek semmit (visszafelé sem). Nekem nagyon tetszett.
2022. ápr. 7. 12:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ez fölöttébb érdekes.
2022. ápr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na friss hír: Horvátországban mostantól nem kérnek semmit, nincs oltási kötelezettség, nincs teszt, nincs szájkosár. Akkor ez számomra el is dőlt.
2022. ápr. 7. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!