Kezdőoldal » Utazás » Európa » Párizsba csak Ryanair-re van...

Párizsba csak Ryanair-re van lehetőség, mint fapados légitársaság?

Figyelt kérdés
Hol lehet megnézni milyen fapadosok járnak Budapestről, vagyis honnan tudom én, aki nem ismerem a légitársaságokat, hogy az fapados vagy nem?

2013. febr. 14. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:

easyjet is megy Párizsba. A fő reptérre közlekedik az easyjet, könnyebb bejutni a városba.


a ryanair egy 80-km-re lévő reptérre visz

2013. febr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jaja, Easyjetet is nézegesd. Igazából úgy érdemes nézni, hogy Ryanair árához hozzáadod a Párizsba bejutás többletköltségét. Így ki tudod számolni melyik éri meg jobban. Lehet, hogy még ezzel együtt is a Ryanair az olcsóbb, de nem biztos. Néha Easynek is vannak jó akciói!
2013. febr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az Easyjet sokkal színvonalasabb szolgáltatást nyújt, nem mellesleg!
2013. febr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Easyjet miben színvonalasabb? Elvisz A-ból B-be? Ryan meg nem? Vagy mivan? :D Hagyjuk már ezt a ryan fikázást ami megy örökké mindenhol.


Mindkettőre igaz (meg az összes többi légitársaságra): Elvisznek, hazahoznak, ha késés vagy törlés van akkor szállást fizetnek, kaját fizetnek, vagy akár ezen felül még kártérítést is fizetnek. Ryanair is, easyjet is.

Normál esetben pedig elvisznek A pontból B pontba oszt kész. Easyjeten se kapsz semmivel jobb szolgáltatást, maximum az érzés lesz más, hogy "jujj, most nem a mindenfelé fikázott ryan járaton utazom, fasza gyerek vagyok!!"


Fedélzeten egyiken se adnak ingyen ebédet, de mindkettőn lehet vásárolni.


(Utaztam már wizz, ryan és easy járatokon is, szóval mindegyikről van tapasztalatom, nem csak olvasmány élményem, azért írtam.)

2013. febr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Egy kis off:

külföldön élek, rendszeresen járok haza. Két választásom van: wizz és ryan. A ryant jobban szeretem. Gyorsabb, engedékenyebb, emberibb. Bár tény, hogy a wizz-ülések kényelmesebbek. Na de két órára..?

2013. márc. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!