Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Pegazus légitársaságnál van...

Pegazus légitársaságnál van lehetőség módosítani az utazás időpontját? Ha igen hogyan? Nem találok semmi infót.19/L

Figyelt kérdés

Sajnos közbe jött valami, és két nappal arrébb kéne rakni az indulást, de fogalmam sincs hogyan... :( gondolom hogy plusz pénzbe fog kerülni, de sajnos muszáj.

Tudja valaki mik a lépések, esetleg linket az utazási feltételekről? Egyszerűen semmit nem találok.



2016. júl. 29. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Itt tudod


[link]


angol nyelven

2016. júl. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elszenvedtem addig hogy kiválasszam a dátumot, és új jegyet vegyek, de mi történik akkor ha olcsóbb az új mint a régi? Illetve én a plusz 20 kgos poggyászt vásároltam, most viszont nincs lehetőség erre o.o
2016. júl. 29. 17:42
 3/7 A kérdező kommentje:
Esetleg azért nincs 20 kg-os lehetőség egyik napon se, mert azt már megvettem és csak az alapjegy változtatást írják ki?
2016. júl. 29. 17:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom, de hol vetted a jegyet? Szerintem tőlük kérj segítséget. Valami irodán keresztül vetted a jegyet?
2016. júl. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezen az oldalon vettem online amit te is küldtél. :) sajnos magyarul nem lehet elérni őket, az angolom meg túlságosan ergya ahhoz hogy azon tájékozódjak, most olvasgatom gyakori kérdéseknél angolul meg próbálom lefordítani, és ha minden igaz a plusz dolgok mint pl a 20 kg nem mennek át az új jegyre ha megváltoztatom, de utólag megvehetem újra....
2016. júl. 29. 18:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha az új időpontra szóló jegy olcsóbb, mint a már megvett, akkor nem kell fizetned, de visszatérítést a különbözetről nem kapsz. Emellett a változtatás alapdíját meg kell fizetned.


A szöveget szerintem nem frissítették, mert ezt írja a poggyászról: "When tickets are reissued, Advantage and Extra Packages are converted into an Eco Packet and transferred to the new flight.". Ahogy megnéztem az említett Advantage és Extra Package azok, amikhez feladható poggyász jár, 20 ill. 25kg-ig. De Eco Packet a jelenlegi kínálatukban nem létezik, csak Basic és Essentials. Ha tippelnem kellene, akkor valószínűleg a Basic az említett Eco új neve és ezzel valóban elveszik a korábban megvásárolt poggyászkereted, azért újra fizetned kell.

2016. júl. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Közben már megváltoztattam az időpontot, és a poggyász maradt. :) A fizetésnél kiírták hogy a megvásárolt pluszokat átrakták az új jegyre, és a jegyemen rajta is van hogy plusz 20 kg. Hála istennek :) Egyébként kb 500 Ft volt a változtatás, hála istennek most olcsóbb a jegy, (bár ha ezt tudom nem veszem meg előre, egy tízest megspóroltam volna)
2016. júl. 29. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!