Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Sátorozáshoz, hálózsák alá...

Sátorozáshoz, hálózsák alá kell még valami, hogy ne nyomjam szét a hátamat?

Figyelt kérdés
Egy hétre megyek sátorozni. Eddig még csak 1-1 éjszakákat töltöttem sátorral, tehát nem tudom, hogy kellene még a hálózsák alá valami, ami megfelelően puhitana a földön, hogy ne nyomjam szét a hátamat egy hét alatt. Szerintetek szükséges matracot venni vagy anélkül is lehet sátorozni, huzamosabb ideig?

2022. jún. 7. 11:41
A kérdező szavazást indított:
Elég a hálózsák, max valami vékony szivacs alá
Kell matrac
11 szavazat
 1/6 anonim válasza:
100%
Polifoam szivacsa matrac célszeerű a hőszigetelés miatt is. Ahol ráfekszel a hálózsákra ott kevésbé hőszigetel és fázni is fosz.
2022. jún. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

polifoam vagy önfelfújós matrac.


Enélkül egyetlen éjszaka is rémálom lesz....

2022. jún. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Legalább polifoam legyen alattad.
2022. jún. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Polifoam mindenképpen. Pro tipp, ha van egyszemélyes strandmatracod, azt jó kicsire össze lehet hajtani és este felfújni, úgy biztos nem fog lefagyni a derekad. Ha rövidtávra megyek és nem kell sok cucc, akkor egy vastagabb paplat is be szoktam tenni és úgy nagyon jókat lehet sátorban is szunyálni.
2022. jún. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Katona matracot tudnám, feltekerve kis helyen is elfér, abban az esetben hálózsákra sincs szükséged. Én csak hálózsákot vittem általában motoros találkozókra az nagyon kényelmetlen volt, utána vettem katonai matracot és csak azt viszem. Eltudod képzelni mekkora lehet ha motor simán elbírom vinni még azt is.
2022. jún. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xp ali ***** válasza:
Nem. Csak sima legyen a terület és rendesen tisztítsd ki a sátor helyét a kövektől, ágaktól. mert utólag nagyon nehéz korrigálni.
2022. jún. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!