Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mennyi idő alatt készül el...

Mennyi idő alatt készül el egy nem felárral megrendelt útlevél Budapesten mostanában?

Figyelt kérdés
Ha hétfőn elmegyek megcsináltatni, mennyi esély van rá, hogy következő szerdáig elkészül? Illetve az gyorsabb, ha helyben átvételt kérek/ van egyáltalán ilyen?

2022. jún. 12. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagy esély van rá, nekem 4 napon belül átfutott, de nincs garancia rá sürgősségi nélkül. A hawaii utad ne ezen múljon..: Kérheted a központi okmányirodába, akkor gyorsabb (onnan küldenék a kisebb irodákba).
2022. jún. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kedden voltam és péntekre megjött. Persze semmi garancia nem volt rá, szóval ha tényleg sürgős akkor nem kockáztatnék.
2022. jún. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És olyat lehet csinálni, hogy pl. hétfőn megigénylem és ha nem jönne meg, ráfizetek mondjuk? :D vagy újra megigénylem sürgősségivel.
2022. jún. 12. 10:10
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként válaszolók mikor igényeltétek? Mostanában vagy már több hónapja?
2022. jún. 12. 10:48
 5/8 A kérdező kommentje:
És szerintetek van különbség okmányirodák között? Pl vidéken vagy pesti kormányablak között.
2022. jún. 12. 11:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy mert elektronikus rendszerbe töltik felnmindenütt, azonnal.
2022. jún. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Okmányügyintézés határideje jogszabályban foglalt határidő.


"a kérelem beérkezését követő naptól számított 20 (sommás eljárás feltételeinek fennállása esetén 8) nap (soron kívüli eljárásban: 7 nap, sürgősségi eljárásban: 3 nap, azonnali eljárás keretében 24 óra)"

2022. jún. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1 hónapja csináltattam. Hétfőn voltam az irodában, pénteken már a kezemben volt.
2022. jún. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!