Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Campus fesztiválon milyen...

Campus fesztiválon milyen árakra lehet számítani?

Figyelt kérdés

Lassan itt az idei campus és azoktól szeretném feltenni ezt a kérdést, akik jártasak különböző fesztiválok áraiban. Én úgy gondolom, hogy a campus fesztivál azért nem egy annyira eltúlzott pénznyelő lehet mint egy sound vagy sziget. 4 napra megyek, ha csak a fesztiválon belüli költekezéseimmel számolok, 40.000 ft reális összeg lehet? Elég nagy ivó vagyok, bár nyilván egy ilyen drágább helyen visszafognám magamat, de azért napi 4 sört kb. azért el szeretnék fogyasztani.


Esetleg valami praktikák így bónuszba a spóroláshoz? Gondolok itt mondjuk külső piák bevitelére, ilyesmik. Mennyire kivitelezhető itt az ilyesmi?



2022. júl. 15. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kár ezen zsiványkodni, Debrecenben rengeteg a kocsma. Beiszol olcsón, aztán bent már csak szinten tartasz.
2022. júl. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 gagexbabexx válasza:
100%
Hát, biztos hogy nem lesznek ott olcsók a dolgok. Én ott leszek, idén megyek először, így jártas nem vagyok, de akikkel beszélgettem erről, ők is azt mondták hogy vannak ám árak:D Mindenesetre várom már😁
2022. júl. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 1-es, annyi biztos, hogy kint is lesz ivászat rendesen xd megpróbálok inkább kevesebbet pörögni az anyagiakon, elvégre is egyszer van fesztivál egy évben :)
2022. júl. 16. 13:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Én néhány éve voltam, akkor 500ft volt egy fél liter üdítő/víz és 800ft a legolcsóbb alkoholos ital.
2022. júl. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Gajdosi Roland válasza:
Én dolgozni fogok most rajta, 590 lesz a stadionban a sör és minden nap lesz 1 óra a délután folyamán (4-től 5-ig talán, már nem emlékszem) amikor csak 490 lesz
2022. júl. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%
Leggagyibb fesztivál. :D Nem éri meg az árát, egyáltalán.
2022. júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6: akkor ne menj oda.


Mi nagyon jókat buliztunk.:D

2022. júl. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
9%

2019-ben bérletet vettem 17 ezerért, most mennyi is? 30+ ezer? :D


Sajnos ez a fesztiválnak csúfolt falunap annyit bőven nem ér meg, de persze, sok proli elmegy.

2022. júl. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyilván nem lesz évekig ugyanaz az ára, nekik is meg kell érje.

Ahogy a fellépők is többet fognak kérni egy idő után. Ha 17ezer lenne továbbra is,akkor nem lenne Tiesto meg a több napi fellépő. Akkor lenne 2 egy délután (kis túlzással). És még így is olcsóbb,mint a legtöbb másik.

De,ha olyan magasak az igényeid meg a színvonal,akkor gondolom nem az a legjobb dolgod,hogy ezen az oldalon leminősítsd azok előtt,akik ezt engedhetik meg (és esetleg még szeretik is). :)

2022. júl. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
Évekig jártam a campus fesztre, de az utolsó amin voltam az a 2019-es volt. Már akkor is elég drága volt a kaja, pia odabent, de ami miatt totál kiakadtam és elment a kedvem az egésztől az a mérhetetlen tömeg, hogy konkrétan lépni nem tudtam, nemhogy bemenni egy koncertre és élvezni azt, vagy egyáltalán bulizni. A szervezők iszonyat kapzsi banda, nyomják a dumát évről-évre, hogy idén már nem a látogatószám növelése a cél, hanem a minőség emelése, erre évről-évre több embert engednek be arra a pics@nyi területre. Nyomják az ember képébe a töménytelen reklámanyagot, a fellépők meg kb. ugyanazok minden évben, kivéve egy-két b kategóriás bandát akik mennek a nagyszinpadra mint főattrakció. Az egész egy nagy fideszmaffia lenyúlás. Jól leveszik a fiatalokat, meg ugye a szüleiket, a megfelelő górék megszedik magukat, aztán ott marad a szétdíbolt, összehányt, üsszehugy*zott, összef*sott, széttiport Nagyerdő a debrecenieknek, ami kb a következő nyárig úgy is marad. Tré az egész.
2022. júl. 21. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!