Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Megbízható magyar utazási iroda?

Megbízható magyar utazási iroda?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalazok van messzi utakra?(pl.Amerika)

2022. aug. 18. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd 20 éve, 15 évesen nőttem ki az utazási irodával utazásból, de addig a Fehérvár Travellel sok jó élményünk volt. Google-értékeléseik még mindig nagyon jók.
2022. aug. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Internet Tours
2022. aug. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Trivago.hu, flixbus, wizzair, ryanair.
2022. aug. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3


...és amiket írtál, azok mind mennek az USA-ba.

Vicces vagy.

2022. aug. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Én csak 1-2 napos utakon voltam eddig, mert hátizsákosként luxusnak tartom, de ismerőseimnek ajánlottam és voltak Amerikában is meg Kambodzsában is a Haris Travellel. Mi szeretjük őket. Profi és tapasztalt idegenvezetők, az iroda is nagyon ügyfélbarát.


Amit el kell ismerni, hogy az ára sokszor elég borsos, de csalódni sem fogsz!

2022. aug. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megbízhatóság szempontjából: Zseppelin, Lovasi Tours, Sütő Tours. Ezek közül persze nem mind megy Amerikába, de vannak más messzibb útjaik. Viszont minőség és megbízhatóság alapján őket nagyon ajánlom.
2022. aug. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!