Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » A Wizzair-es 40x30x20-as...

A Wizzair-es 40x30x20-as ingyenes kézipoggyász csak hátizsák lehet, gurulós nem??

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert nekem van egy gurulós bőröndöm, amivel 2022-ben még tudtam utazni úgy, hogy fedélzetre felvihető poggyásznak minősült, de most a beszállókártyán ez úgy jelent meg, hogy kis hátitáska ikonnal. De ebbe a méretbe nekem belefér a gurulós is. Az is lehet?

Még januárban vettem jegyet júliusra, remélem nem azóta változtattak valamit.

Egyébként gurulós bőröndre tavaly nem kellett még fizetni külön, benne volt a viteldíjban, "kézipoggyász" vagy "fedélzeti poggyász" néven, már nem emlékszem.


2023. jún. 14. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy milyen kivitel. Be kell férnie az ülés alá.
2023. jún. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha belefér a mérethatárokba kerékkel fogantyúval akkor oké. De biztos,hogyki fognak emelni asorból hogy lemérjék.
2023. jún. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet gurulós is.
2023. jún. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
barmi lehet ha belefer a megadott meretek koze
2023. jún. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A hivatalos üzletszabályzat szerint bármi lehet, ami méretben megfelel, ott nincs a táska jellegére vonatkozó korlátozás.


Viszont a weboldalukon van egy ezzel ellentétes infó és már olvastam olyat, hogy valakit erre hivatkozással megbüntettek.

2023. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még 20 napom van indulásig, és továbbra sem vagyok meggyőződve a dolgokról. Az elmúlt 1 évben fű alatt valamit itt megváltoztattak, mert határozottan emlékszem, 2022 júliusában még úgy vettem sima, egyszerű jegyet, minden plusz költség nélkül, hogy abban benne volt egy fedélzeti poggyász (NEM FELADOTT, hanem 40x30x20) és egy magán jellegű táska a hátamon vagy az oldalamon, személyes iratok, személyes dolgok stb. amit a hétköznapokban használok.
2023. jún. 15. 18:37
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ryannél és Wizznél már évek óta így van.
2023. jún. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!