Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hova érdemes utazni október...

Hova érdemes utazni október végén, november elején?

Figyelt kérdés

Mivel úgy tűnik, hosszú lesz az őszi szünet, a párommal elmennénk pihenni 1 hétre. A pihenés most tényleg szó szerinti lenne, allinclusive ellátás, napozás, fürdés, koktélozás. 3 ország jött szóba, Egyiptom, Ciprus és Törökország. Olvastam az időjárásról, a legmelegebb Egyiptomban lenne, Törökorszagban tényleg csak 22-23 fok van ilyenkor?


Milyen tapasztalataitok vannak?


2023. júl. 28. 01:53
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Egyiptom
2023. júl. 28. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Fürdés szempontjából szerintem abban az időszakban Törökország már kizárt.

Cipruson még éppen lehet esély a csobbanásra, de már ott sincs az a nagy meleg, hogy az ember csak a hűvös vízben pancsoljon egész nap.

Az általad felsoroltak közül Egyiptom lenne a legmegfelelőbb a vízparti punnyadásra, ráadásul ha nem szeretnétek fizetős kirándulásokra menni, akkor ott nagyon mást nem is tudtok csinálni :)

2023. júl. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1 kirándulásra lehet hogy elmennénk, de ezt az 1 hetet ténylegesen pihenésre (döglés, semmittevés, fürdés) akarjuk szánni. Júliusban kimaxoltuk a városnézős, folyton úton levős aktív nyaralást.
2023. júl. 28. 10:52
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tenerife. Vagy barmelyik masik sziget a Kanari szigetek kozul.
2023. júl. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Engem pl sem Ciprus, sem töröko. Nem érdekel

Ciprus helyett ott van Görögország ami sokkal jobb

Törökország meg szörnyű férfiak terén

Követnek az utcán

Egyiptom meg kötelező

2023. júl. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Az allinclusive utazásoknál kevés dolog van lejjebb.

De szerintem az utazási irodában, ahol ilyen tróger dolgokra befizethetsz, lesz az eladónak pár ötlete.

Mellesleg én Ciprusra megyek november elején, mert még gumipapucsos idő lesz, december elején pedig a Kanári-szigeteket ajánlom.

2023. júl. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%

All inclusive ellátásra saját magad is befizethetsz egy szállodában, megnyugtatlak.


Aha, elmész Ciprusra novemberben, mikor 10 ezer a Ryanairrel a repjegy a kevésbé felkapott résézre, mert mikor ténylegesen lehet fürdeni, nem engedheted meg magadnak.

2023. júl. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#6 Egyiptomban helyi ételeket enni és inni egyenlő az öngyilkossággal, akkor mégis hogyan oldanád meg nem allinclusive? Tényleg érdekelne. Európában alap, hogy helyi ételeket kostolunk, de Egyiptomban ez durva hasmenés hányás nélkül kivitelezhetetlen :/
2023. júl. 29. 01:24
 9/10 Kései Sirató ***** válasza:
Voltam Egyiptomban november elején 27-28 fok meleg volt egész héten. Szóval én is arra szavazok. Ajánlom még Tunéziát, ott is voltam ősszel, simán strandidő volt.
2023. aug. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 winR ***** válasza:
Cipruson voltam többször, esetleg bejöhet október végén egy kellemes idő, de akkor már ott se számíts nagy strandolásra. Inkább kirándulgatni jobb.
2023. szept. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!