Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hol nyaraljunk? Részletek lenn

Hol nyaraljunk? Részletek lenn

Figyelt kérdés

Szeretném elvinni a 12 éves nagyfiamat egy küldölfi nagyarásra, de vannak korlátaink:

- ketten mennénk, kb 5 napra gondoltam

- nincs autónk, és nem tudok vezetni

- szeretnénk tengerpartra menni

- szeretném, ha beleférne az egész kb ilyen 500 ezer forintba.


Mit ajánlotok?


Horvátországi kis falvakban gondolkoztam, de ott a legtöbb dologhoz autó kellene, ahogy Olaszországban is.



#Horvátország #nyaralás #Olaszország #anyagyereknyaralás #jogsinélkül
jan. 22. 01:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bulgária repülővel.
jan. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Málta, Ciprus, Rodosz, Kréta, Malaga mind működik ezekkel a paraméterekkel. Horvátország elég drága, plusz repülni vagy vonatozni is leginkább csak Splitbe tudtok.
jan. 22. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Riminiben van nemzetközi repülőtér és közvetlen járat Budapestről.

Trieszt, Velence és közötte bármelyik tengerparti üdülőhely elérhető vonattal.

jan. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is Bulgáriát ajánlanám.
jan. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ciprus, Bulgária repülővel tökéletes lehet.

Az én szívem Ciprus felé húz, Lárnaka szerintem tökéletes lenne nektek.

1. Leszálltok a repülőtéren, és 20€-ért a szállásra visz a taxis, nem kell autót bérelni, transzfert szervezni, buszt keresni, nem tudtok rossz helyen leszállni stb.

2. Szép a tenger, nagyon tiszta, bár nem finomhomokos, de nem is sziklás, nem kell vízicipő, ilyesmi. Én külön imádom az alacsonyan szálló gépeket nézni a parton sütkérezve (a reptér nagyon közel van a parthoz, főleg a Mackenzie beachhez.)

3. Nem csak üdülűövezet van, hanem egy hangulatos kis óváros, pálmafás tengerparti sétány és egy tengerparti erőd is, ha van kedvetek sétálni, nézelődni, akkor van egy kis látnivaló is.

4. Busszal Ayia Napa is elérhető, egy napos programnak az is jó, főleg annak, aki nem látott még fehérhomokos tengerpartot (bár itt elég nagy a tömeg, főleg főszezonban.)

jan. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Ha jól beszélsz angolul, akkor menjetek repülővel, Krétát, vagy Rodoszt ajánlom. Taxival el tudtok menni a szállásra. Bookingon foglalnék szállást. Nem utazási irodánál, mert úgy drágább.


Ha nem beszélsz angolul, akkor én a helyedben egy buszos utazásra fizetnék be, vannak 5 napos tengerparti buszos utazások is pl. Horvátországba.

jan. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
67%

Görögországba busszal mentünk, a szállás előtt tett le. A tengerpart pár méterre volt.


[link] Az épület volt a szállás, vele szemben a tenger.

jan. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Hasonlo koru gyerekeink vannak, ami jo választás szerintem: Gorogország, Spanyolország, Ciprus, Torokország, ami nekunk nem jott be: Bulgária és Horvátország.

Ha szeret csuszdázni a gyerkoc, akkor Torokország.

jan. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!