Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Tudnátok jó utazási irodát...

Tudnátok jó utazási irodát ajánlani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A nyáron terveznénk kiutazni Görögországba a párommal. Ezelőtt még soha nem jártunk más országban úgyhogy segítséget szeretnék kérni tőletek. Kerestem már egy utazási irodát. Írtam nekik emailt mi az elképzelés stb. Nem igazán kaptam érdemleges választ csak elküldték a honlapjukat, ahol szintén nem sok választ kaptam a kérdeseimre.

Természetesen ketten mennénk a párommal. Paráliára gondoltunk kiutazni busszal és apartmant szeretnénk foglalni. De fogalmam nincs, hogy hogyan működik ez. Tudnátok segíteni? Milyen költségekkel kell számolnom? Tapasztalataitokat megosztanátok velem? Bármilyen jó tanácsot elfogadok.



febr. 7. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Honnan indulnátok?
febr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Debrecen vagy Budapest
febr. 7. 17:08
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én debreceni vagyok, ha irodával utaztam, akkor mindig a Karnevál Tours-szal mentünk, őket találtam legolcsóbbnak, de nem tudom, hogy vannak-e buszos útjaik.

Barátnőmék pedig a Grand Tours-szal mentek busszal, ha jól emlékszem, de ennél többet nem tudok sajnos ajánlani, mert mi legtöbbször saját szervezéssel járunk nyaralni és akkor is repülővel...

febr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Vegyetek egy repjegyet valami jobb helyre, Rodosz, Kréta, Korfu. Míkonoszra ne, azt nem tudnátok megfizetni (nem a repjegyet, hanem az egyéb árakat). Utána Booking.com vagy AirBnB, foglaljatok egy nektek tetsző szállást. Spóroltok vele 2x20 óra buszozást, meg az iroda jutalékát. Ha tudtok alapfokon angolul, akkor gyerekjáték az egész, nem kell ettől megijedni, kábé annyi, mint rendelni egy tévét online.
febr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4es jól írja. mi is busszal mentünk, de soha többet. éjjel 2-től reggel 8ig fogtak minket a szerb-macedón határon... azt hittük sose érünk oda. kínszenvedés busszal menni, amúgy a Grand Tours-szal voltunk mi is. mostmár inkabb repülnénk, ott meg autót bérelnénk.
febr. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És esetleg Horvátország? Az busszal mennyire bonyolult? Semmiképp nem akarnék repülőt, mert pánikos vagyok.:(
febr. 8. 12:23
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor vonat talán? igaz több átszállas, de én görögbe biztos nem mennék még egyszer busszal, inkább nem megyek nyaralni :D
febr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok, mi voltunk Horvátországban vonattal, maga a vonat poén volt (bár rendszeresen másznak fel éjjel a vonatra tolvajok, szóval nagyon be kell zárkózni), de maga Horvátország engem egyáltalàn nem nyűgözött le...

Én is nagyon pánikos vagyok, de nyaralni imádok, szóval nagy nehezen rászánom magam a repülésre, Közép-Amerikában és Ázsiában is voltunk már többször, a jó helyekért kibírom :)

Debrecenből nagyon sok fapados gép megy már közeli nyaralóhelyekre: kedvencem Ciprus, az sem hosszú út, de pl. Bulgária 1-1,5 óra, ahogy eléritek az utazómagasságot, szinte kezdődik is az ereszkedés (én olyankor már nyugodtabb szoktam lenni 🙂).

Persze Bulgária, azaz ott a tenger sem egy nagy szám, de legalább homokos a part, Nesszebár viszonylag szép, és nem méregdrága minden, mint Horvátországban.

Egyszer kipróbálhatod a repülést, annyira nem vészes tényleg, pedig én is extra izgulós vagyok, de rá lehet érezni (ha muszáj). 🙂

febr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
febr. 12. 22:15
 10/10 anonim ***** válasza:

Előbb fogsz a Balkánon buszbalesetbe keveredni, mint hogy bármi bajod lenne a repüles során.

Mivel nem tudtok angolul, menjetek tényleg valami utazasi irodával, de repülővel.

febr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!