Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Repülőre fel lehet vinni?...

Repülőre fel lehet vinni? Részéletek lent

Figyelt kérdés
Holnap utazok wizzair-el, és szeretném megkérdezni, hogy hajvasalót, valamint (mivel Angliába utazok) átalakítót (a konnektor miatt) lehet e felvinni kézipoggyászban? mivel nem adok fel csomagot. És ha már itt tartunk, akkor orrspray megengedett?
2010. nov. 18. 09:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a hajvasalót nem tudom... az orrsprayt felviheted ilyen kis lezárható tasakban, mert nem haladja meg a 10ml-t.
2010. nov. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nézd meg a Wizz Air honlapján, nem minden típusú hajvasalót lehet felvinni

az átalakítót nyugodtan viheted

az orrsprayt, parfümöt, fogkrémet, tusfürdőt visszazárható zacsiban kell, ezt osztogatnak ott a kézipoggyászos csekkolás előtt

ebbe beteszed a cuccokat és nem rakod vissza a táskába, hanem a műanyag tálcára, amit adnak

csekk után mehet vissza a táskába

2010. nov. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
első vagyok...kézipoggyászban csak 10ml alatt vihetsz be bármit is, a tusfürdő efelett van, azt mrá nem engedik fel!
2010. nov. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

én meg a második


2 napja jöttem haza kintről, 100 ml a megengedett darabonként és az összes nem haladhatja meg az 1 litert, a zacskó mérete pedig max. 20cmx20cm lehet, de ezzel nem kell foglalkozni, mert adnak ott is, ha nem vittél

viszont ami fontos, hogy még a labello is folyadéknak számít, így azt is a zacskóba kell tenni, ne ma zsebbe pl

2010. nov. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. ezeket mind tudom, tisztában vagyok a 100ml szabállyal, de lényegébe nem ez volt a kérdés :) csak az orrsprayt kérdeztem. A többi a hajvasaló volt és az átalakító =). De azért köszi szépen.
2010. nov. 18. 10:39
 6/12 anonim ***** válasza:

jah tényleg 100.... jolvan mértékegységek. bocsi. de a tusfürdő akkor is több:D

hát kérdező szerintem ne kézibe vidd a hajvasalót mert ezektől sosem lehet tudni.

2010. nov. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem adok fel csomagot =) de ezt is leirtam xD
2010. nov. 18. 10:43
 8/12 A kérdező kommentje:
Lehet felvinni hajvasalót! Megkérdeztem és mondták, hogy nyugodtan =) csak ha másnak is lenne ilyen kérdése
2010. nov. 22. 22:12
 9/12 anonim ***** válasza:
hajvasalot es az atalkitot felviheted. az orrspray attol fugg hany ml. en ugy tudom 50 ml folyadekot fel lehet vinni, de erdemes megnezni a wizz air tol kapott utazasi tajekoztatot.
2010. nov. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszi az utolsónak, de már irtam, hogy sikerült =) Hajvasalót, orrsprayt és átalakítót is lehet felvinni.

A 75 ml-es alapozómért viszont Bp-en nem szóltak, Londonban már sűrű folyadéknak minősítették, ezért nyomnom kellett belőle egy papírra, hogy megvizsgálják és még a nevemet is felirták egy lapra, kérdeztem, hogy miért és mondták h semmi gond nincs csak az ilyent fel kell jegyezni kötelezően. Mondtam, h oké de Bp-en ezt miért nem tették meg? És akkor mondta, hogy fogalma nincs de ez a szabály

2010. nov. 28. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!