Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » 13 órás éjszakai vonatútra...

13 órás éjszakai vonatútra megéri hálókocsiba jegyet venni, vagy ülőhely is megteszi?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:

megéri

mi velencébe voltunk, bécsből indult és ott állt meg 10óra volt és éjszaka mentünk.

amúgy érdeklődj utána mert mi is 'megszívtuk' mert a hálókocsi annyiból áll hogy van reggeli hozzá, egy másik fajtánál van fürdőkabin rész.

az ülőhely pedig rendes ülés de meglehet csinálni ágynak is. de ahol veszitek a jegyet majd kérdezd meg

2010. dec. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
16%
Tőled függ,hogy mik az igényeid. Én biztos nem vennék,mert inkább leülök a laptopom mellé minthogy aludjak.
2010. dec. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen hosszú úton nem szabad sajnálni a hálóhely díját.

Úgy látszik a második válaszoló még nem kényszerült egy helyben ücsörögni órákig.

2010. dec. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ilyen esetben több szempontot is érdemes figyelembe venni.

1, Milyen árbeli különbség van a kettő között?

2, Milyen szolgáltatást ad pluszban

3, Egyedól utazol-e vagy többen mentek?

4, Biztonságban tudhatod-e az értékeidet amíg alszol?


Szerintem ez az utolsó elég font.


A harmadik válaszolónak üzenem: én már utaztam három alkalommal is 26 órát Budapest - London viszonylatban, s ki lehet bírni.

2010. dec. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

azt is érdemes számításba venni, hogy mennyire kell kipihenten megérkezned, mit fogsz ott csinálni.

pl egy hetes rokonlátogatásnál, városnézésnél megteheted azt, hogy végigülöd az utat, senkinek sem okozol vele problémát, hogy az első nap kicsit fáradt leszel.

de pl egy üzleti úton, ahol megérkezés után rögtön dolgoznod kell, már érdemes hálókocsiba befektetni.

2010. dec. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 juhlaci ***** válasza:
Akkor én nyertem! Barcelona Budapest egyfolytában természetesen átszállásokkal ülőkocsiban több alkalommal is! Jövőre Sziciliába kellene még utoljára kimenni.Nagyon fáradtan kellene utaznom, hogy tudnék aludni fekvőhelyes kocsiban . Abban az időben még Velencéig 3 x volt passport kontrol
2010. dec. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!