Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mikortól van külföldön utószezon?

Mikortól van külföldön utószezon?

Figyelt kérdés
Gondolom mindenhol más, csak úgy átlagban...
2011. jan. 7. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nyaralásra gondolsz, akkor aug.15-20. utáni időszak számít utószezonnak.
2011. jan. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, nyaralásra gondoltam. Nem csak augusztus végétől, szeptember elejétől? Augusztus közepe nekem kicsit korainak tűnik, akkor még javában nyár van.
2011. jan. 7. 20:17
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Ha meg is magyarázod, akkor minek tetted fel a kérdést?
2011. jan. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
A külföld, az egy elég nagy ország ám!
2011. jan. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő! Ha érdemleges választ úgysem tudtok adni egy kérdésre, minek jöttök fel erre az oldalra? Bénák.
2011. jan. 12. 17:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak arra várunk, hogy valaki értelmes kérdést tegyen fel. Jellemzést meg nem kértünk és mi sem jellemeztük a kérdésedet. Egyébként csak egyféleképpen lehet pontosan megmondani - Főszezon után - mivel pontosabban nem voltál képes leírni, hogy tengerparti ország, síterep, vagy afrikai szafari a kérdés tárgya. Gondold végig és ezután várok legalább egy bocsánatkérést a "bénák"-ért.
2011. jan. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Az utolsónak teljesen igaza van...

Felteszel egy tök éretelmetlen kérdést aminek se füle se farka és még neked áll feljebb ha kikotanak, na menj nyaralni melegebb éghajlatra és utószezoban!

2011. jan. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hát szerintem junisus még elő szezon ausztus vége meg utó szezon de nem biztos:)
2011. jún. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!