Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Szeretnék szerencsét próbálni...

Szeretnék szerencsét próbálni külföldön, ki vállalná be? 20/L

Figyelt kérdés
Első éves vagyok,és nem igazán tetszik a suli,ezért úgy gondoltam szívesen kimennék külföldre dolgozni.Angliába esetleg Kanadába vagy Ciprusra.Az utóbbi két helyen rokonok is élnek szóval a lehetőség adott,de ugye egyedül nem olyan jó belevágni...
2011. márc. 31. 19:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nemkell egyedül menned, megyek veled:D
2011. márc. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
de én nem viccelek :D Komolyan kérdeztem
2011. márc. 31. 20:39
 3/18 anonim ***** válasza:
2 hét múlva megyünk Ciprusra, jössz? :D
2011. márc. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az nekem túl korai :D május végéig suli...
2011. márc. 31. 21:59
 5/18 anonim ***** válasza:
rendben akkor májusig meggondolom még, de nekem is a ciprus lenne a szimpatikus:D
2011. márc. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
megyek én is veled:D de suli nélkül kicsit rizikós ez nem? én au-pairnek készülök kimenni egy évre, szintén (többek között) mert nem jött be a szak, amin tanulok
2011. márc. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Kérdező és 71%-os, mennyire beszélitek az angolt? Május vége már eléggé szezon, és szinte mindenhol megvannak az emberek, legfeljebb ha a kérdező rokonai tudnak segíteni munkában akkor érdemes kimenni szerintem. Munkaközvetítővel még véletlenül se foglalkozzatok!! Egyébként melyik részen laknak a rokonaid? (paphos, larnaka) Sok sikert akkor nektek is ;)
2011. ápr. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:47

és mennyi idős vagy és hol laksz ? Igazából nem valami nagyon komoly munkát szeretnék,ahova nézik hogy milyen iskolát végeztem... és különben is sokan mennek ki úgy hogy halasztanak...szóval ettől nem félek :)


A rokonok larnakától laknak fél órára, és ők is takarítóként kezdték 5 éve, és most nem rég már saját házat vettek maguknak nem messze a tenger parttól. és ők is a nulláról indultak ugyanis még angolul sem tudtak nagyon. és sikerült nekik ! :)

2011. ápr. 1. 12:10
 9/18 anonim válasza:

22:47-es vagyok

e

22 éves vagyok, pesti. te? igen, mondjuk mindenképp szerencsésebb ha be vagy biztosítva, pl rokonok...vagy suli, én felvételiztem idén máshova, mert nem jött be ez a szak, de rögtön halasztok majd egy évet, hogy addig is valamit kezdjek magammal lehetőleg külföldön, mégis könnyebb azzal a tudattal, hogy utána folytathatod a tsulit...:) én az au-pairkedésre gondoltam, mert ott fizet mindent a család :D és ugye új kultúra, egy másik nyelv...de a te ötleted is érdekes, viszont milyen munkára gondoltál? mert komolyabb végzettség nélkül lehet, hogy marad tényleg a takarítás.

2011. ápr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Írjatok privit, mert lehet hozzánk társulhat 1-2 ember a lakásba, ha szeretnétek :)) MEg egyébként is mindig jól jönnek az ismerősök egy idegen helyen :)) Amúgy én is 22 éves lány vagyok :) Mi Ayia napára megyünk, én alap-közép fok között állok angolból, és valami hotelmunka lesz. A legtöbb au pair munkára ahogy én néztem kérik a görög nyelvet :(
2011. ápr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!