Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Még sosem voltam külföldön,...

Még sosem voltam külföldön, igaz hogy aki kimegy az sose tér haza?

Figyelt kérdés
Egyszer voltam még 15 évvel ezelőtt jugoszláviában a piacon azóta nemhogy külföldön de még belföldön se voltam nyaralni több napra.
2011. jún. 26. 10:51
 1/10 eNerdzsy ***** válasza:

Külföldön sincs kolbászból a kerítés, ezért természetesen nem igaz.


A legtöbben vissza jönnek.

2011. jún. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Aki jól van szocializálódva és be tud illeszkedni könnyedén bárhova,és nincs semmi egyéb negatív tulajdonsága az valószínű hogy kint marad.Mert neki nincs akadály.
2011. jún. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Akinek van egy jó nyelvtudása és piacképes szakmája, az valószínű hogy nem jön haza! Nyilván aki mosogatói meg hasonló munkákat végez, az több valószínűséggel megy haza. Én már 6,5 éve vagyok külföldön, évente 1x-2x megyek haza látogatóba, de ennyi elég is Magyarországból. Idén szeptembertől már egy másik ország állampolgára leszek.
2011. jún. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
48%
Igen, igaz a mondás! Vagy a szerveit adják el, vagy elviszik "táncos" lánynak. Ez van! :D
2011. jún. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez valami hülye vicc ez a kérdés, de komolyan?:))) Persze, én már vagy 15-ször voltam nyaralni külföldön, és tudod, SOSE tértem haza!:)
2011. jún. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Még sosem voltam külföldön, Egyszer voltam még 15 évvel ezelőtt Mivan??
2011. jún. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

OMG! rengetegszer voltam már külföldön, mégis mindig hazajöttem.


jah, kimész Horvátországba, leversz egy sátrat a tengerparton, aztán ottmaradsz. így gondoltad? :P

2011. jún. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valami el szeparált helyen lakhatol.10x olvastam a kérdést,de sírhatnékom lett.
2011. jún. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden évben 2-3 alkalommal elutazom valahová, és még mindig visszajöttem. Imádok idegen helyeket felfedezni, városokat nézni, tengerben fürdeni, de az otthonomat nem adnám fel semmiért.
2011. jún. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Djarum válasza:

Én csak 13 éves vagyok de már megjártam Olaszországot, Horvátországot, Törökországot.

És persze most 3 évvel ezelőtt voltam külföldön és épen egészségesen itthon vagyok :)

2011. júl. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!