Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszország/Franciaország/Span...

Olaszország/Franciaország/Spanyolország? És miért, melyik része?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 09:28
 1/6 anonim válasza:
100%
Olaszország.. Annyi szép látnivaló van, Firenze, Róma, Velence, Verona, ezeket látni kell... :)
2011. jún. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Spanyolország-Barcelona.Nagyon szép tengerparti város,rengeteg látnivalóval és kirándulási lehetőséggel.Én 2-szer is voltam,bár a szállásom Tossa de Mar-ban volt.Tossa is gyönyörű,középkori várral aminek a falai elött tudsz fürdeni.
2011. jún. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olasz- Bibione- nyaralni ott szuper!
2011. jún. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem Spanyolország a favorit. Már 3szor voltam. Egyszer Mallorcán két hetet. Ez bulizós hely és elég sok a német fiatal, akik igazán elengedik magukat. Kétszer pedig Costa del Sol-on voltam. Gyönyörű. Sok a látnivaló, kellemes a víz, a Nap mindig süt. (Még Marokkóba is át tudsz látogatni fakultatív kirándulás keretében.) Mindenképpen Spanyolországot ajánlom:)
2011. jún. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor kampányoljunk kicsit Franciaország mellett is. Ugye ott van Párizs, amit nem kell bemutatni, de ott van a Loire völgye ahol, minden városban legalább egy kastélyt találsz, amik valami elképesztően gyönyörűek, én Amboise-ben voltan ahol utolsó éveit élte Da Vinci, és természetesen neki is volt egy kisebb kastélya ott, és ott van a Európa legnyugatibb pagodája is.
2011. jún. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Spanyolország- Barcelona- Madrid.... a foci helye ha fiú vagy, gyönyörű tengerpartjai vannak, ha tudsz szörfözni tuti menj oda.. 6 méteres hullámok
2012. júl. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!