Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ferihegy 1-en vihetek magammal...

Ferihegy 1-en vihetek magammal a repülőre szendvicset, illetve ételt?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy semmilyen folyadékot nem lehet felvinni, és azt hittem, hogy ételt sem, de múlt héten London Luton-on voltam, és hallottam, hogy pl. saját szendvicset, csokit fel lehet vinni. Ez így van Ferihegyen is? Van erre egy átfogó szabály, vagy minden repülőtér maga dönti el?
2011. jan. 20. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kaját mindenhol vihetsz magaddal. Innivalót is tudsz, de csak olyat, amit már bent a tranzitban vásároltál. Ez Ferihegyen is így van, tapasztalatból mondom.
2011. jan. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2011. jan. 20. 13:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron ,amikor Ferihegyről repültem felengedték vinni az utastársaknak az otthoni szendvicset.
2011. jan. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi neked is! :)
2011. jan. 20. 16:26
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy már megkaptad a választ, de... Nekem máshonnan (nem Ferihegyről) is felengedték a szendvicseket a hátizsákomban. Biztonsági ellenőrzésnél még jól át is kutatták a táskám, és még viccelődtek is velem, hogy szendvicset viszek fel (nem gúnyosan!!!). Rendesek voltak!
2011. jan. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Repülőre, útközben étkezéshez még mit engednek fel, amit nem a tranzitban veszek? Pl. nem a transitban vásárolt croissant, stb., ami nem folyadék és nem is kenődik, stb, azt is felengedik? Vagy csak a házilag készített szendvicseket engedik fel és a tranzitban vásárolt árukat?
2011. jan. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ami nem folyadék, bármit felvihetsz. Nem üzleti okokból nem engedik fel a kintről behozott folyadékot, hanem biztonsági okokból, nehogy olyasmit vigyél, amiből robbanóanyagot lehet összeöntögetni. Croissant miatt még soha nem zuhant le gép. :)
2011. jan. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Faxmalac válasza:
Én pl. évek óta csokinak álcázott csomagocskákban csempészgetem a kokaint. Eddig még 1 "csokit" sem vettek el reptéren, pedig már több száz grammot juttattam így be az országba, szóval nem hiszem hogy elveszik a szendót vagy a csokikat. üdv
2011. febr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!