Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Easyjet vagy Wizzair melyiket...

Easyjet vagy Wizzair melyiket valasszam?

Figyelt kérdés
Eddig mindig az easyjettel repultem, teljesen ok-s volt minden. De talan kiprobalom a wizzairt is. Van itt olyan, aki mindkettovel repult mar, mi a kulonbseg?
2009. febr. 5. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
EasyJet, ég és föld a két légicég.
2009. febr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miert? Azert par dolgot irhatnal, de persze csak olyat amit megtapasztaltal, koszi.
2009. febr. 6. 00:03
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Az EasyJet megbízható, nem tapasztaltam, hogy ok nélkül járatot töröl és ok nélkül utast hagy az állomáson, de azért vannak róla is "zöngék". WizzAirnél utasa voltam olyan gépnek, amelyre az utolsó pár utas már "nem szállhatott fel, mert indulni kellett."


Ajánlom a homar.blog.hu-t, írd be keresőszónak a wizzair vagy easyjet szavakat, és olvasgass!

2009. febr. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi!
2009. febr. 6. 01:26
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

szia! EASYJET!!!!!

A Wizzair valoban egy pontatlan, megbizhatatlan, egyszoval borzalmas egy tàrsasàg!!!Toluk màr csak a Ryanar a "gàzabb" :S


A homàron valoban talàlsz kismillio bejegyzést a Wizzair " huzàsaival" kapcsolatban ..

Csak egy sztori: egyszer kénytelen voltam Ferihegyen tolteni az éjszakàt ( lekéstem a zutolso vonatom), a Wizzair londoni jàratànak este 10 re kellett volna érkeznie, ehelyett hajnal 5 kor szàlltak le...

2009. febr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi.
2009. febr. 6. 11:22
 7/8 anonim válasza:
68%

Én utaztam már Sky Europával, EasyJettel, Ryanairrel és WizzAirrel, a 4 közül a legkényelmesebb a WizzAir volt! Normális ülések, zenét is tudtam hallgatni, a gép pontos volt.. Nem csak 1x utaztam, kb 6 hetente repülök és én a wizzairt választom, ha lehet.

Igazából mind a 4 ok, Sky már nem indul Bp-ről. Ryanair az online jegyvásárlásnál gyakran manipulál, és ha olcsón rendelsz kidob a rendszerből és mire visszamész már drágább a jegy, nem egyszer előfordult, ezért megyek inkább Wizzairrel, ott előre látod mennyit fogsz fizetnni, uyganúgy az EasyJetnél is.. Szerintem tök mindegy kivel mész.

2009. febr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
En ha lehet Wizzair-rel megyek ami viszonylag gyakran elofordul, hozzavetoleg 2 havonkent immar 3 eve. Nem tapasztaltam kesest hacsak nem idojaras miatt nem, van hely eleg (mondjuk en nem vagyok egy orias termet) es nem mellekesen rendszeresen olcsobb mint az Easyjet. :)
2009. márc. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!