Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Olvastátok tegnap az újságban,...

Olvastátok tegnap az újságban, hogy az utasok kérésére indítanak "gyerek-mentes" repülőjáratokat?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 12:07
1 2 3
 11/25 tigress válasza:
78%

12:41es, és következő, tehát 10:58as.

Mivel a válaszotokból úgy sejtem, hogy van gyereketek...

Nem értem, miért kell az egyedülállóknak felárat fizetniük, mert nem szeretik a nyivákolást? Miért nem a családosokkal fizettetik afelárat, mert csérvákoltatják, és ezzel a vérnyomását tuningolja a többi utasnak? Engem is az őrületbe kerget, ha egy gyerek hisztizik, de nem azért, mert nincs gyerekem. Miért kell egy gyereknek egyáltalán hisztiznie? Vagy mi a korhatár, amikor még megteheti? Miért csak egy gyerek idegesítheti a többi utast, annak mért van megbocsátva? Esetleg, egy-egy ilyen utazás során akár én is kiállhatok a repülő folyosójának kellős közepére áriázni, vagy énekelni? (Mert egyesek szerint meglehetősen pocsék hangom és hallásom van...) Egyáltalán: ha valaki annyira nem tudja kordában tartani a gyerekét, az ne menjen ilyen hosszú távon ilyen nagy tömegközlekedési ezközön! Az menjen autóval!

És a hozzászólásotokról még csak annyit: ti csak azért vállaltatok gyereket, hogy legyen aki eltartson majd benneteket??

Te jó Ég!!!

2011. máj. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Az utolsónál a pont!!!
2011. máj. 23. 01:20
 13/25 anonim válasza:
33%

Szerintem az, aki ezzel egyet ért, valószínűleg elfeledkezett arról, hogy ő is volt gyerek, ő is volt "nyivákoló, elkényeztetett hülyegyerek" a hülye anyjával együtt. Valószínűleg ti sem ültetek le egy sarokba kussba ha elmentetek valahova, és szerintem még senki nem halt bele, ha mellette volt egy gyerek az úton. Aki ennyire gyökér, hogy képtelen elviselni a gyerekeket, az igenis fizessen fe3lárat az utazásáért, és lehetőleg ne szaporodjon.

És akinek van gyereke, nyilvánvalóan tudja, hogy vannak olyan korszakai a gyerekeknek, amikor teljesen mindegy, hogy "mennyire tudja kordában tartani a gyerekét" anyuci, ő nem azt akarja, amit mások. Ezzel pedig TI is így voltatok annak idején, erről ne feledkezzetek meg...

2011. máj. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
84%
Szerintem pedig te feledkezel meg arról, hogy nem minden gyerek viselkedik neveletlenül.
2011. máj. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Bigpapa válasza:
79%

Nagyon helyes!


Én rühellem a gyerekeket,amikor a hülye apja meg az anyja nem képes pofán verni,hogy kussban legyen.Az első hisztinél kell elintézni a dolgot.Mint a kutyánál.Ha megmutatod,ki a falkavezér,akkor nincs hiszti. Engem összesen 3 x vert el édesapám.Pontosan tudtam akkor is,hogy igaza van,pedig az elsőnél 4 éves voltam.Nem is hisztiztem a verés miatt,inkább szégyelltem magam,mert hülyén viselkedtem.

Amikor látom az Auchanban,hogy ül a gyerek a bevásárlókocsiban ,üvölt,hisztizik,de az anyja nem szól rá,szájbaverném a nőt!

Amúgy nem gyerekmentes járat kéne,hanem plusz pénzt kéne kérni a szülőtől,ha a gyereke nem marad kussban a gépen.Ennyi.Hidd el,akkor rá tudna szólni.

2011. máj. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

14:48-nek

Te is valószínűleg egy IQ nélküli, bajszos, bálnaméretű, rengőhájú narancsbőrös-segg*ű, nagypo*ájú "kismama" vagy a neveletlen félhüly*e kölykeiddel...


Amíg a mi adónkból fizetik, hogy otthon meresztheted a seg*edet, addig neked ku*sssssss a neved!!!!!!!

2011. máj. 25. 04:54
 17/25 A kérdező kommentje:

Bigpapa


Nálad a pont!

HÚÚÚÚÚÚÚÚÚ de igazat szóltál!!!

2011. máj. 25. 04:56
 18/25 anonim válasza:
41%

14:48 vagyok....


kedves kérdező, nagyon tévedsz. még nincs gyerekem, de gyerekekkel foglalkozom, és nem ülök itthon egész nap. A szülő pedig fizeti a gyerekek jegyét, ami nem olcsó, miért kellene neki plusz pénzt fizetni? a "szájbavágás" pedig úgy látom, szerintetek mindent megold. kár, hogy nagyon tévedtek. az etikai részébe ne menjünk bele, de ha egy gyereket megvernek, az jobban elkezd sírni, valószínűleg akkor is dühösek lennétek. ha nem bírjátok elviselni az embereket, menjetek ti autóval. arra pedig, hogy nem minden gyerek neveletlen, annyit tudok mondani, hogy minden gyereknek van hiszti korszaka, ezt nem lehet kikerülni. tény, hogy vannak neveletlenek (5-6 évtől felfele főleg), ettől függetlenül nem értek egyet veletek.

2011. máj. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
33%
Még annyit, hogy valószínűleg veled nem meresztette otthon a seggét egyik szülőd sem... és ha esetleg (de legjobb lenne ha nem) szaporodnál, te sem fogsz otthon maradni amíg pici a gyereked, hanem majd hívsz bébiszittert mint a modern anyucik és ezzel el lesz intézve. aztán ha hülye lesz a kölyköd ráfogod arra, aki vigyázott rá.. nagyon remélem, hogy ti nem akartok szaporodni...
2011. máj. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
33%
Nem mindig egyszerű a MÁS gyerekét ha nyűgös türelemmel el viselni de ez van !!!!
2011. máj. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!