Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Olvastátok tegnap az újságban,...

Olvastátok tegnap az újságban, hogy az utasok kérésére indítanak "gyerek-mentes" repülőjáratokat?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 12:07
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
40%

06:20

ez tény, de egy kis emberség nem ártana a dologhoz.. nem egyszerű, de még senki nem halt bele.

2011. máj. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
67%

"Amúgy nem gyerekmentes járat kéne,hanem plusz pénzt kéne kérni a szülőtől,ha a gyereke nem marad kussban a gépen"


Abban igazad van, hogy irritálóak a neveletlen gyerekek, akikre nem szólnak a szülők, vagy meg sem próbálják valahogy lefoglalni. De akkor plusz pénzt azoktól is lehetne kérni, akik részegen randalíroznak a gépen, vagy 2,5 órán keresztül tolják a szöveget kérés nélkül Jézusról és a Bibliáról.

Ahányszor eddig én utaztam, egyáltalán nem voltak zavaróbbak a gyerekek mint jónéhány felnőtt.

2011. máj. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
40%

jó ötlet, ugyanis kevés dolog van amit jobban utálok a kölyköknél... még egy marék pillangónak is több az agya, mint egy gyereknek.

tudom, tudom, én is voltam gyerek, biztos én is idegesítettem mást a hisztivel, csak egy bibi van a dologban: az engem qrvára nem zavart...

2011. jún. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
67%
engem is felcsesznek idegileg:D
2011. jún. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 agi38+5 válasza:
55%
Sziasztok! Ahogy latom elegge vitatema lett ez a kerdes! Nekem van 3 gyerekem 12 eves, 2 eves es 7 honapos. Sokat repulunk. Anglianan elunk tehat en sok hisztis es neveletlen gyereket latok. Ha hisztis a gyerek vagy rossz vagy neveletlen az szerintem minden esetben a szulo (es gondolok itt az Anyara, mert o van otthon o neveli a gyereket)felelossege!! Igenis lehet csendesen masok szamara elviselhetoen utazni! AZ Anyanak kutya kotelessege tudni kezelni a gyereket legyen az barmekkora. Nehez dolog de konyorgom neki EZ A DOLGA, azert neveli, hogy nevelt legyen. De sajnos sokan alkalmatlanok ra!!
2014. szept. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!