Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Fila márkájú gurulós sporttásk...

Fila márkájú gurulós sporttáskámat feladhatom bőröndként?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla? Túlélné a repülőutat?
2011. júl. 21. 04:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, túléli, bár kétségkívül érdemes körbe fóliáztatni, az jobban védi. Mi is vittünk már nagy sporttáskát és nem lett semmi baja.

Jó utat!

2011. júl. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

azért is érdemes fóliáztatni, mert akkor nem nyúlnak bele.

vagy, ha olyan a cipzára, hogy 2 húzóka van rajta, akkor vegyél pici lakatot, és minden zsebet lakatolj le. sajnos a mi bőröndünkből már loptak ki ezt-azt:S

amúgy szerintem baja nem lesz a dobálástól.

2011. júl. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Most igazán megnyugtattatok! Már halálra aggódtam magam, de így már okés.


Remélem, túléli :) Szerintem akkor fóliáztatom majd, tényleg biztonságosabban hangzik.


Köszönöm!

2011. júl. 21. 11:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Én túrahátizsákkal megyek mindig mindenhova. Repülőn még sosem volt semmi baja. A fő zseb zipzárjait összelakatolom mindig (bár kb mint halottnak a csók, aki nagyon akarja így is kinyitja). Van otthon egy nagy adag ipari fóliánk (ugyanezzel csomagolják repülőtéren is a táskákat), amikor kivisznek a repülőtérre mindig betekerjük gyors és megyek is. Volt olyan hogy rá volt csatolva pokróc, hálózsák és nem tudtam becsomagoltatni hazafelé, de egy darabban hazaért az egész. Azért amondó vagyok nem árt a fólia... első pillantásra látni, ha valaki megbolygatta a csomagodat.


A táskádnak semmi baja nem lesz, inkább azért ajánláj az alu vagy műanyag bőröndöket, mert ha az jól zárható, akkor nem igen van idő a megbolygatásukra.

2011. aug. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!