Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Egy pár kérdés Bulgáriáról?...

Egy pár kérdés Bulgáriáról? (napospart)

Figyelt kérdés

Attól kérdezném aki már nyaralt ott. Milyen ott az időjárás? Milyen ruhákkal készüljek? Mennyi költőpénz szükséges? Olcsók ott a dolgok? Ott angolul értenek? Vagy milyen nyelven kell velük beszélni?

Köszönöm a válaszokat előre.


2011. júl. 21. 11:00
 1/3 anonim válasza:
100%

tudsz velük angolul beszélni. naposparton souvenirt annyira nem tudsz vásárolni. mi bebuszoztunk Nessebarba és ott van nagyon sok minden. főleg a rózsás termékeket érdemes venni. (rózsalekvár,parfüm,stb.)

Remélem tudtam segíteni! :)

2011. júl. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem.

Valószínűleg elmegyünk majd Neszebárba. Szerinted mennyi pénzt vigyek? (költőpénz,kaja) Köszönöm a segítséget!!!

2011. júl. 21. 11:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Az időjárás annyira nem megbizható, mint pl Görögországban, megtörténhet hogy rövid időre hűvösebb lesz (max egy este ha esik), de nincs értelme vastag ruhákat vinni, max egy hosszú nadrág és egy fölső. Én tavaly voltam a Golden Sands-en. Ott különösen jól lehet vásárolni, habár főként hamisitványokat:D, de vannak igazán jó minőségűek, amiről nem mondanád meg, hogy nem eredeti:) tudnak angolul
2011. júl. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!