Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Wizzair kérdés. Miért van az,...

Wizzair kérdés. Miért van az, hogy a gyerekjegy drágább, mint a felnőttjegy ugyanarra a járatra?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 09:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Mert a gyerekkorú utastársakat mindenki utálja, rendszerint végigbömbölik az utat+ jó esély van rá, hogy belehánynak az öledbe. De ez csak az én tippem, nem hivatalos :)
2011. máj. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Pont tegnap olvastam, hogy az utasok kérésére indítanak "gyerek-mentes" járatokat is!!
2011. máj. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a felettébb hasznos, logikus, családbarát válaszokat, remélem ha egyszer nektek is lesz gyereketek, ti is sűrűn fogtok találkozni ilyen emberekkel, amilyenek ti most vagytok.
2011. máj. 17. 14:23
 4/14 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%
Csak egy tipp: nem lehet hogy azért, mert őket elsőként engedik a gépbe? Mert ahogy tudom, ott nincs helyjegy, oda ülsz ahol helyet találsz. De plusz pénzért az elsők között szállhatsz be, de a gyerekkel utazókat előre engedik. Talán a gyerekjegybe előre beépítették ezt az árat, nem tudom.....
2011. máj. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
84%

10:19


Inkább bömböljön mellettem egy gyerek, mint hogy egy idióta részeg finn turista lehányjon és kötözködjön, vagy mint a múltkori román hittérítő, aki két órán keresztül beszélt Jézusról és a Bibliáról. Szerencsére nem nekem, mert én elsőre beadtam "a nem beszélni angol" hülyegyereket, de az ablaknál ülő szerencsétlen csaj nem úszta meg.

2011. máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Hát pedig igaza van az első kettőnek, halálidegesítő az amúgyis unalmas úton egy 2-3 éves gyerek bömbölését hallgatni végig. De ez nem csak a repülőre vonatkozik, hanem étteremre, villamosra, buszra és mindenre. A szülő pedig az istenért rá nem szólna, hogy elég volt, csak mosolyog, hogy jajj milyen édes.
2011. máj. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

szerintem spontán a biztositás miatt drágább. a gyermek élete sokkal drágább mint a felnőtté, ezért a repülőn, a jegy megvásárlásával kötött utasbiztositás is sokkal drágább egy gyerekre, mint a felnőttre baleset esetén.

am a kérdezőnek: ha a negativ kritikát nem birod, miért teszel fel olyan kérdést, ahol a szerinted negativ válaszok is helyet kaphatnak? ez olyan mintha megkérdeznéd, mit szeretünk jobban, a telet vagy a nyarat, és lehülyéznéd azt aki azt mondja a telet szereti, csak mert te a nyarat szereted... van akit idegesit a folyamatos gyerekbőgés, van akit nem. és van akit más idegesit.. ezen nem kell kötözködni.

de persze a vélemény olyan mint a segg. mindenkinek van de senki nem kiváncsi a másikéra:)

2011. máj. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem arról van szó, hogy nem bírom a negatív kritikát. Ha valaki értelmeset mond vagy ír, azt meghallgatom és megköszönöm. Biztos elfelejtetted elolvasni a kérdésemet, mert nem az volt, hogy szereted e, ha gyerekkel utaznak melletted. Te sem gondolhatod komolyan, hogy azért drágább a gyerekjegy, mert lehet hogy odahány az öledbe. Azért pedig nem fogok bocsánatot kérni, mert van gyermekem és utazom vele. Ez neked a kritika, na ne nevettess már. Egyébként igen, lehet hogy a biztosítás miatt. Köszi.
2011. máj. 23. 08:24
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
az első válaszoló irta h SZERINTE azért drágább, mert a gyerekkel több gond van a repülőn. és ha ezt véggiggondolom akkor igaza van! ugyanus a gyereknek nem tudod megmagyarázni h kérlek maradj csöndben mert további 300 utas van a repülőn akiknek nyugalomra van szüksége és ebből lehet h 100 ember azért is parázik mert életében először repül. teljesen korrekt válasz volt, hogy lehet azért, mert gond van velük. és a te reakciód rá sajnos kritikán aluli volt. ("remélem nektek nem lesz gyereketek" ilyet még a legádázabb ellenségemnek sem kivánnék..)
2011. máj. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem szó szerint idéztem, bocsánat, de a kommented lényege ez volt...
2011. máj. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!