Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Los Angelesben élni? Londonban...

Los Angelesben élni? Londonban élek most, szeretnék Los Angelesbe kijutni. Mit lehet tudni róla, pl. árak stb...

Figyelt kérdés
Arra is gondoltam, hogy keresek lakótársat, akivel közösen fizetnénk a lakbért. Mit gondoltok?
2009. máj. 12. 17:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja igen, még hozzátenném, hogy szociálpedagógus vagyok két diplomával, alapszinten beszélek angolul.
2009. máj. 12. 17:38
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Már volt egy hasonló topik és itt megnézheted a válaszokat. Ide már leírtam a tapasztalataimat: http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__eszak-amerika__232728-..


Szerintem alapfokú nyelvtudás nem lesz elég. Meg kell tanulnod a nyelvet, különben nem fogsz tudni a szakmádban dolgozni. A másik meg az, hogy munkavállalóit kell szerezned vagy zöldkártyát és egyik sem egyszerű. Szóval én a helyedben először az ilyen nehezen leküzdhető technikai akadályok megoldásán gondolkodnék az olyan részletek helyett, mint a lakbér.

2009. máj. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia olvashatsz az utazas.com forum-ban is Los Angelesrol, es szoktak lenni ott is lanyok-fiuk akik nekivagnanak az ismeretlennek, de egyedul nem mernek, tarsat keresnek. Nezd meg!
2009. máj. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia,

nem tudom mi a másik végzettséged, de szociálpedagógusként ott nem fogsz érvényesülni. ez a magyar diploma a magyar viszonyok közt érvényes, minden országban más a jogrendszer, a gyermekvédelem, a szociális háló felépitése. alapszintű angol tényleg kevés. nézz utána a zöldkártya lottónak, igaz ősszel lesz sorsolás, de melléd állhat a szerencse.

2009. máj. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Alapszintű nyelvtudás az kevés. Ha van két diplomád, csinálhatsz hozzá egy master képzést és akkor tudsz valamit kezdeni. Szociálpedagógiával nem fogsz tudni elhelyezkedni.

És ha most Londonban élsz, kb. olyan drága Los Angeles is. Csak nem lesz annyi a fizetésed, mint most. Pl. egy egyszobás lakás 1200 dollár/hó.

Nézd meg a www.usembassy.hu oldalon hogyan lehet bevándorló vizumot kapni. Nem egyszerű.

2009. máj. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!