Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Merjek 10 évesen egyedül...

Merjek 10 évesen egyedül buszon utazni?

Figyelt kérdés

Apukám holnap megy balatonra, csak nem itthonról ezért nem tud elvinni és kitalálta anyukámmal hogy felrak itt Baján a buszra, apukám meg Siófokon vár.

Laptopot is vinnék magammal.

Merjek?

Ha laptopot viszek és azt dobálják a csomagokhoz ?:/

Segítsetek!


2009. máj. 22. 15:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem történhet semmi baj, ha felraknak és leszednek a buszról.

Bár szerintem ki lehet bírni az utat laptop nélkül is.....

2009. máj. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A laptopot nem kell a csomagok közé tenni. Fogd a táskájával a kezedbe vagy rakd magad mellé az ülésen. Ha attól félsz hogy ellpják akkor érdemes táskástól belerakni egy neilon szatyorba és úgy vidd akkor nem látják hogy mi van nálad. Egyébként semmi gond az egyedül utazással. Sok sikert és jó nyaralást!!
2009. máj. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem, laptopot azt viszek. De anyukám azt mondta hogy azt oda rakom magam mellé és akkor nem lehet baja. (nem az utat nembirom ki nélküle hanem 3 napot leszünk).

De mostmár nagyon valószínű hogy megyek :)

További ötletek?

2009. máj. 22. 15:18
 4/18 A kérdező kommentje:
Ja az előzöt akkor írtam mielőtt a 2. válaszoló írt volna. Igen, attól féltem hogy meglátják. Köszi a nájlon-os ötletet :)
2009. máj. 22. 15:19
 5/18 anonim ***** válasza:
41%
Ha félsz,hogy ellopják az úton,szíjjazd a csuklódra.
2009. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom hogy lehet egy laptopot csuklóra szíjazni......ezt inkább haggyuk!! Maradj szerintem is a szatyros ötletnél és felnőtt utas mellé ülj le.
2009. máj. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%

off:


szerintem akkor is szörnyű, hogy egy 10 éves gyerek manapság ne bírjon ki 3 napot laptop nélkül egy tök jó helyen.

2009. máj. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem se letszukseglet 3 napra a laptop, foleg a Balatonon! Akkor minek mesz el, ha laptopozni akarsz?:) Ez vicc, mar bocs. En anyukad helyeben nem engednem meg hogy elvidd a laptopot, minek az neked? Uzleti targyalasra mesz?:)

Szoval laptop az kell, de a buszon felsz?:) Ez meg a masik vicc.

A soforhoz kozel uljel majd le, es ne aggodjal akkor semmi nem fog veled tortenni! Hatrabb ne uljel, nehogy huliganok elvegyek a laptopodat! Es akkor annyi az uzletednek(((

Szoval 10 evesen nyugodtan uljel fel a Baja-Siofok jaratra, nem lesz semmi bajod!

Nemhog konyvet olvasnal. Akkor meg felned sem kellene, es ertelmesebb lenne.

2009. máj. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
63%

Honnan tudjátok mire használja a laptopot? De teljesen mindegy, az is lehet az apjának is kell.

Azt visz magával amit akar, feltett egy kérdést.

Ha meg csak játszik esténként 1 órát vele akkor mi van?

10 éves, ti Háború és békét adnátok neki, biztos mind stréberek voltatok.

2009. máj. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%

Már ne is haragudj, de nem vagyok öreg, sem stréber (még csak jótanuló sem :D), csak 14 éves vagyok, de mégis szeretek olvasni, és 10 évesen is szeretettem. Kibírtam 3 napot laptop nélkül, most is kibírom. Ez azért nagyon gáz. Öcsém ilyen... Nem csinál semmit, elmegy a suliba, hazajön a suliból, és alvásig WoW-ozik. Szerintem életében nem fogott még könyvet a kezében, sajnos. Ha két napig nem épezhet, már remeg a keze, a gép a legfontosabb az életében, szerintem ha tűz lenne is, azt mentené.

Ez a kissrác is csak a laptopján izgul, nem ám az utazás, nyaralás, stb... A laptop! Istenem...

2009. máj. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!