Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » A Ryanair-nél ha hamarabb...

A Ryanair-nél ha hamarabb csinálom meg az online check in-t, akkor hamarabb szállhatok fel a gépre?

Figyelt kérdés

2012. máj. 15. 23:54
 1/6 anonim válasza:
54%
Mihez képest, az összes foglaláshoz? Szerintem nem. A foglalás 2. oldalán különböző opciókért még plusz díjakat számít fel. Lehet ott van a helyé is.
2012. máj. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha külön fizetsz elsőbbségi beszállásért, akkor szállhatsz fel hamarabb a gépre, egyébként a reptéren kell beállnod a sorba, és kb. az dönti el, hogy hányadik vagy. Ha időben kimész, akkor egyébként tök fölösleges elsőbbségi beszállásért fizetni.
2012. máj. 16. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet helyert is fizetni, ugy mint pl a hely-jegy a vonatnal. Ilyenkor szertintem elobb szallsz fel, mint a tobbiek.
2012. máj. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

"a reptéren kell beállnod a sorba, és kb. az dönti el, hogy hányadik vagy"


Ez melyik sort jelenti? Ami gépre várakozás közben kialakul?


Régen mikor az Easyjet-tel utaztam, ott úgy működött, hogy becsekkolás sorrendjében A-B-C-D csoportokba osztották az embereket és eszerint lehetett a buszba szállni, de itt ha jól tudom busz sincs.

2012. máj. 16. 18:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs busz, és a beszállókártyák ellenőrzésénél kialakuló sorra gondoltam, bár még utána is lehet kicsit helyezkedni.
2012. máj. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Birocs válasza:
Most már ha nem fizetsz külön díjat a helyért, akkor is helyjegyet kapsz, csak akkor nincs elsőbbségi beszállás és helyválasztás, hanem a gép adja a helyjegyet. Akik egyszerre online check in, azok auto egymás mellé kapják.
2014. ápr. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!