Kezdőoldal » Utazás » Európa » Miért nem tudok RYANAIR-nél...

Miért nem tudok RYANAIR-nél az on-line check-in oldalon az utazási dokumentumoknál választani? Nekem ID card kellene, de csak Passport van. (angol és magyar felületet is megnéztem)

Figyelt kérdés
Igazából már becsekkolnék on-line, de miután a "kérem válasszon" fület lenyitom, megjelenik a Passport, azonban mi személyi igazolvánnyal utazunk. Abba belekötnek, ha Passportot tudok csak választani, de a személyi igazolványaink adatait írom be, plussz a reptérre is azzal megyünk? Köszönöm a válaszod

2012. ápr. 12. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább az okmány száma a lényeg, és nem a fajtája. Tehát ha nincs más opció, akkor a passporthoz beírod a szig számodat. Most nem néztem meg, hogy én mit látok, mert úgy emlékszem az csak foglalási számmal működik. Mi útlevéllel utaztunk, ezért a probléma sem ismerős.

De ha nincs más opció, és EU-n belül utaztok, akkor egyszerűen beírod a szig számot és kész. Lehetséges hogy a passport itt inkább útiokmányt jelent, ami lehet útlevél és személyi is...?!

2012. ápr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem próbáltam, de mintha itt azt írta volna valaki korábban, hogy először az állampolgárságot kell kiválasztani és ezt követően már feljön az ID Card is.
2012. ápr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Mivel még nem volt meg egy utitársam személyi száma, így nem is foglalkoztam olyan magától értetődő dolgokkal, mint az állampolgárság. És tényleg, a HUNGARY kiválasztása után bővül a választék ID-ra is. Megnyugodtam. Mégegyszer köszi nektek.
2012. ápr. 13. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!