Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Amerikai utazásnál 1óra25...

Amerikai utazásnál 1óra25 perc elegendő átszálásra?

Figyelt kérdés
Budapestről indulnék, majd Amszterdamba megérkezek. Itt van 2óra10perc ami gondolom elég. De utána Minneapolisban mindössze 1óra25percem lessz átszálni becsekkolni stb. Ennyi idő elegendő kell hogy legyen?

2012. jún. 3. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha Minneapolisban ugyanarra a terminálra érkezel, mint amelyikről a másik gép indul, akkor lehet, hogy elég lesz.

Viszont azt kalkuláld bele, hogy a poggyászodat mindenképp fel kell venned, ha megérkeztél és újra le kell adni a másik gépre. (hiába egybe vetted meg a jegyet, ez a szabály az Egyesült Államokban)

2012. jún. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hat megvetted mar a jegyet? mert ha nem akkor inkább ne is vedd meg igy. en 2 orat javasolnek
2012. jún. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
igen az a baj, hogy pont az elso amerikai belépésnél megy el a sok idö. fel kell venni a nagy böröndöd, átvinni a vamon, aztan te magad at a biztonsagi ellenorzesen, meg a beléptetötiszten a kérdéseivel... ha sokan vannak akkor bizony rohannod kell majd :D de elképzelhetö hogy elég az idö, nekem a 2 ora szüken volt elég. mondjuk rengetegen voltak a repteren akkor és masik terminalrol indultam.
2012. jún. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem vettem meg még a jegyet
2012. jún. 4. 00:13
 5/5 anonim ***** válasza:

kevés. A vámon sorba kell állnod, és sokszor 2 órát álltam ott,ha pl.2-3 gépjött be egyszerre. Aztán veszekedhettem a lekésett gépemnél,hogy tegyék át a jegyem a következőre

én inkább 3, de legalább 2 hagynék

2012. jún. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!