Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » CouchSurfing-nél mennyi ideig...

CouchSurfing-nél mennyi ideig maradhatok egy embernél? és ha egy városban meg szeretnék szállni egy hópapot, akkor igénybe vehetek rögtön egymás után több embert/házat is?

Figyelt kérdés
Akiknél ti voltatok, ők vissza is jöttek már hozzátok? meg ugyebár enni-inni nem kapok, csak a szállást vehetem igénybe, igaz? amúgy ha ez ilyen jó dolog, akkor mért mennek szállodákba az emberek, és mért nem használják ezt?

2012. jún. 10. 02:31
 1/1 anonim válasza:
100%

Az, hogy mennyi ideig maradhatsz, megegyezés kérdése. Adott esetben kifoghatsz egy hónapot is, de bármikor válthatsz is. Azért egy több tíz napos maradás esetén illik valamennyi pénzt felajánlani. Talán emiatt egyszerűbb, ha váltasz néhány naponta. A CS-nek nem lényege, hogy viszont fogadd. Enni-inni nem kapsz, bár szerintem arról is meg lehet egyezni, főleg, hogyha hosszabb távon maradsz. Persze nem ingyen, de kifizeted a kaja rád eső részét.

Az emberek azért mennek szállodába, mert kényelmes és kiszolgálják őket. 40 évesen már nem buli az, hogy matracon, földön aludni, nulla fűtéssel, melegvíz és fürdőszoba nélkül. Persze ez csak egy példa (első CS élményem Berlinben, ahol megkaptuk az egész házat). De mi (és szerintem te is) pont ezért használjuk ezt, mert fontos az olcsóság, a kapcsolatépítés; és talán így kicsit "bennszülöttként" élheted meg a várost.

2012. jún. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!