Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » A Wizzair milyen légitársaság?

Timido kérdése:

A Wizzair milyen légitársaság?

Figyelt kérdés
megbízható, jó, pontos? Tapasztalatokra lennék kíváncsi! Meg hogy a repülőjük mennyire megbízható, meg ilyen infók! A válaszokat előre köszönöm!
2009. júl. 20. 14:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem jó, megbízható és pontos is, a jegyárak pedig nagyon jók, nem drága egyáltalán. Én utaztam Wizzair-rel, nekem megfelelő volt.
2009. júl. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
57%

Mi is utaztunk, egy hétre mentünk Londonba, és direkt hajnali gépet választottam, hogy már az utazás napján is sétálhassunk, hajnal háromkor keltünk, hogy elérjük a gépet, erre öt órát késett. Óránként bejelentették, hogy előre láthatóan még egy órát késik... És az utazás összköltsége a végén ugyanannyi, mintha valami normális légitársasággal utaznál, mert a Wizzair külön felszámít kezelési díjat, poggyász ! díjat, poggyásztúlsúly díjat (nem keveset, és nem nehéz túllépni a korlátot, mivel csak 15 kg-t vihetsz alapáron), meg mittudomén még milyen díjakat, szóval a végén tényleg ugyanott voltunk, annyi különbséggel, hogy a Malévnél kb. két héttel korábban kellett volna kapcsolnunk és lefoglalni a jegyeket...

Úgyhogy én nem ajánlom. Ja, és míg a Malév nem vacakol egy-két kiló túlsúllyal, a Wizzair egy halom pénzt legombol, abszolút nem elnézőek.

2009. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
és árban, mennyi a különbség? sok különbség van?
2009. júl. 21. 19:03
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha idejében veszel jegyet, nagyon olcsón meg lehet úszni. Mindig nézelődj az oldalon jó előre és kifoghatod a filléres akciókat. Én így rohangáltam Londonból haza 20 ezer Ft-ért.

Nem mindig pontos, van amikor rengeteget késik, mint azt előttem is írták, mert nem sok gépük van és folyamatosan fordulnak.

De nekem eddig nem volt velük bajom, barátságosak, a gép tiszta (ellenben Easyjet és Ryanair).

2009. júl. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon jó.
2009. júl. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A gépek megbízhatóak, kizárólag vadonatúj A-320-asokat üzemeltet és most rendeltek még 50-et az idei párizsi air show-n.
2009. szept. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Többször repültem velük, megbízhatók, jók.


Az áraik nagyon jók, ha időben foglalsz (1-2 hónappal előre kb), de nagyon figyelj minden apró részletre, mert bármilyen extrát akarsz a reptéren "vásárolni" (súlyhatár túllépése, plusz csomag feladása, stb) az brutálisan sokba kerül. Szóval mindent gondolj át előre :)

2010. máj. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Előző válaszadó vagyok; lehet, hogy járat és/vagy alkalomfüggő is a dolog, de én eddig sosem késtem velük 10-15 percnél többet.
2010. máj. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akárhányszor Wizz air-rel utaztam, mindig minimum 1 órával késöbbre tették az indulási idöt, ez nagyon bosszantó. De minden fapados ilyen.
2010. máj. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Olcsó a jegy, de aztán bepótolják és mindenért fizetned kell. Ha a kézitáskád meghaladja a mértet, akár 1 cm-rel, egyből fel kell adnod és egy csomót kell érte fizetned. Kimondottam Rómánál figyelj oda, mert kint nagyon szemetek a személyzet tagjai. Nekem nagy csalódás volt a múltkori utazás is velük. Tényleg Malévval sem lett volna drágább, ott meg annyit pakolhatsz, amit akarsz, Ferihegy 1 és 2 között is hatalmas a színvonalbeli különbség és a Malévon kaja és innivaló is van. Szóval jól gondold át, hogy Wizzairrel utazol e. A másik, hogy amit a reptéren veszel italt vagy ajándékot, annak is be kell férnie a kézitáskádba, ha nem akarsz fizetni, mert amiért lehet, biztos, hogy fizetésre kényszerítenek majd.
2010. dec. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!