Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » A következő dolgokat fel...

A következő dolgokat fel lehet vinni a repülőre?

Figyelt kérdés

toll

ceruza

mobiltelefon

mp3 lejátszó

fűlbevaló, gyűrű

szőlőzsír

fémzipzáros dolgok

...merevítős melltartó.. :$


2009. aug. 13. 19:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
amiket leirtal, azokat mind felviheted, gondolom a melltarto, ekszerek rajtad lesznek, az ekszereket ugyis levetetik veled, amig atmesz a femdetektoron, igazabol nekem a melltartora meg soha nem jelzett be, ahogy a piercingre sem, a többi meg ugyis a taskadban lesz, amit atvilagitanak, annyi, hogy a telfont, mp3-at ki kell kapcsolni akkor is, amikor atvilagitjak, bar abban sem vagyok biztos, hogy ez kötelezö.
2009. aug. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszönöm. még egy: Készpénzt lehet a kézipoggyászba tenni?
2009. aug. 13. 20:49
 3/16 anonim ***** válasza:

Lehet kezipoggyaszba tenni termeszetesen.

Es ha elfogadsz egy jotanacsot, a borondod amit feleadsz a repulore foliaztads le! ;)

2009. aug. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azt ott lehet megcsináltatni? vagy lehet külön venni? Mennyibe kerül? És számít a bőrönd mérete? Ha igen, mekkora a maximum? Azt tudom, hogy csak húsz kg-ig lehet. Bocs a sok kérdés miatt, de még sosem repültem.
2009. aug. 13. 21:05
 5/16 anonim ***** válasza:
A fóliázás 1600 Ft, rögtön a bejáratnál van. Ollót, bicskát nem lehet kézipoggyászba tenni, így aztán én megszenvedtem, mire sikerült letekerni a fóliát. De a bórönd szempontjából tényleg praktikus. A súlyhatár elvileg 20 kiló, gyakorlatilag lehet több is. A mobilt repülés alatt ki kell kapcsolni,(úgysincs térerő) de MP 3-at lehet hallgatni, kivéve a fel-és leszállást. Vizet nem szabad kintről bevinni, de azt, amit már a biztonsági ellenőrzés után a váróteremben veszel, azt fel lehet, szerintem érdemes, nem sok folyadékot adnak út közben. Hova utazol?
2009. aug. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Angliába:)
2009. aug. 13. 21:37
 7/16 anonim ***** válasza:

2es vagyok! Mostmar a kezi poggyaszt is tarazzak, ugyhogy ferj bele a max 8 kg-ba.

Ha a repjegyen az van hogy 20kg es raadasul fapadossal mesz esetleg akkor tartsd a sulyhatart, mert minden egyes plussz kg.ha jol emlekszem 2300Ft

2009. aug. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, ha van még olyan dolog, amit fontos tudnom, kérlek írjátok le:) úgy izgulok... nagyon félelmetes a repülés?
2009. aug. 13. 22:58
 9/16 anonim ***** válasza:
Háát ez egyéntől függ, én kifejezetten élvezem :)
2009. aug. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
De nem fogsz belehalni, nyugi, am annyira nem félelmetes :)
2009. aug. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!