Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ryanair: csomagmeret szelesseg...

Ryanair: csomagmeret szelesseg, vastagsag stimmel, tehat befer a probakeretbe ( a mert cm-rek szerint), baj, ha a magassag 4 cm-rel tobb?

Figyelt kérdés
Valamint egy kisollo (kisebb az ele, mint az eloirt 6 cm), az mehet bele?

2013. ápr. 26. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha 4cm-rel nagyobb, akkor nem fér bele a próbakeretbe és nem fogják felengedni.


Főleg úgy, hogy most már sokszor papírdobozt használnak, amit ugye még annyira se lehet nyomorgatni.

2013. ápr. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi, akkor masik taskaba pakolok (hat igen, jobb elore tudni), es a kisollorol (koromvago) mi a tapasztalatod? (azzal se probalkozzak?
2013. ápr. 26. 09:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem próbálkoznék a körömollóval, tuti hogy azt kiveszik.
2013. ápr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
..viszont a szabalyzatban az van, hogy 6 cm-nel kisebb legyen az ele..aszerint meg be lehetne rakni, de lehet nem kiserletezek vele.
2013. ápr. 26. 10:12
 5/6 anonim ***** válasza:

"viszont a szabalyzatban az van, hogy 6 cm-nel kisebb legyen az ele..aszerint meg be lehetne rakni, de lehet nem kiserletezek vele."


Annyira nem tuti, hogy elveszik, de ha nem fontos inkább ne kísérletezz és akkor tuti nincs gond. 6cm alatt elvileg mehet a kés, bicska, de pl. csavarhúzós bicska nem, szóval lehet, hogy az olló sem, csak kés, nem tudom pontosan. Ha nem muszáj, ne vidd, abból tuti nincs gond és nem kell kidobni a reptéren legalább.


csomagméretre meg azt tudom mondani, hogy vagy átmegy, vagy nem, ebben részletesen le van írva kb. ugyanez:


[link]


Szóval lehet kísérletezni de ha van egy normális méretű másik táska, akkor inkább vidd azt, jobb biztosra menni.

2013. ápr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

..inkabb bepakoltam egy masik taskaba, s akkor nincs idegesseg..

..az ollot is sajnalnam kidobni..akkor az se..

Koszi a valaszaitokat!

2013. ápr. 27. 15:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!