Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Indulás előtt akár egy nappal...

Indulás előtt akár egy nappal is meg lehet venni a repülőjegyet interneten? Abban reménykedem, hogy marad ki jegy és olcsóbbak lesznek. Elképzelhető ez nyári időpontokra is?

Figyelt kérdés

2013. máj. 7. 18:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Ja hogy nem az utolsó pillanatra gondolsz? Úgy lehet esélyed olcsón jegyet kifogni. Fapadosoknál simán lehet esély az indulás előtti 1-2 hétig. Olyankor még szoktak leárazások lenni. Utolsó pillanatban viszont sehol, hiszen meg is lett magyarázva. Inkább menjen 10-ből 9x üresen, mert ha néha-néha befut egy olyan, hogy valakinek sürgős akkor az igen komoly összegeket is fizet érte. De pár héttel, hónappal előtte még bármi lehet. Nem igaz, hogy egyre drágább. Őszre pl. wizzairnél, ryanairnél tuti nem vennék most jegyet, mert lesz még olcsóbb. Más társaságot kevésbé ismerem, nekem csak ilyen ultrafapadosokra fussa, ez van.. :)

2013. máj. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az utazási irodák közül melyiket ajánljátok olcsó last minute szempontjából?
2013. máj. 7. 23:43
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

#10, egyáltalán nem hoax, csak hülyén fogalmazott #8. A légitársaságok oldalai cookiekat használnak, hogy ezek alapján "személyre szabhassák" a neked nyújtott szolgáltatást, gyakorlatban arra használják, hogy előrejelezhessék maguknak, hogy te mikor utazol és arra mikor foglalsz jegyet.


[link]


[link]

2013. máj. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Inkább utolsó hétre gondoltam, illetve 1-2 hét.

De last minute jegynél majdnem utolsó pillanatra, indulás előtt 1-2 napra :)

A nem fapadosok is érdekelnek, ott mennyire van esély indulás előtt 2 héttel olcsóbb jegyet találni?

2013. máj. 7. 23:47
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Indulás előtt 2 héttel és korábban lehet esélyed olcsóbb jegyet foglalni. Last minute, azaz utolsó percben abszolút kizárt. Ilyenkor arra a rászorulókra pályáznak akiknek utolsó pillanatban derül ki, hogy repülni kell. Ők nagyon nagy pénzeket kifizetnek a jegyért, mert muszáj, vagy mert többet nyernek vele még így is pl. egy üzlet út miatt.
2013. máj. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
2 héttel korábban nyári dátumoknál is lehet olcsóbb a jegy?
2013. máj. 8. 00:13
 17/27 anonim ***** válasza:
73%
#13: ez lehet, de itt olyanról volt szó, hogy egy adott pillanatban nálam más ár látszik, mint mondjuk a szomszéd gépén. Ilyet nem csinálhatnak és nem is csinálnak.
2013. máj. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
55%

Kérdezőnek ajánlom ezt a bejegyzést:

[link]

2013. máj. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a 2 hetet nem azért mondom, hogy most erre pályázz. Nem sok esélyed van rá nyáron. Várhatsz rá, de elég esélytelen. :D

Azt akartam kifejezni, hogy két héten belül kb. semmi esélyed. Előtte lehet. wizzairnél, ryanairnél le-fel mozognak az árak folyamatosan. Legolcsóbb ár jellemzően 1-2-3 hónappal utazás előtt van, 2 héttel utazás előttig bármi lehet, utána már csak emelkedésre számíts. Többi társaságot kevésbé tudom.


Utazási irodák is szoktak jó akciókat nyomni, bár Magyarországon ritkán. Repülős utak náluk eleve jóval drágábbak mint saját szervezésben.

2013. máj. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
81%

#18: Köszi a linket, jót derültem rajta. :))

Ez a homár posztoló még sose repült vagy nem tudom, hogy azon kesereg, hogy nem mindenkinek ugyanannyiba kerül a jegy. :D

2013. máj. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!