Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Indulás előtt akár egy nappal...

Indulás előtt akár egy nappal is meg lehet venni a repülőjegyet interneten? Abban reménykedem, hogy marad ki jegy és olcsóbbak lesznek. Elképzelhető ez nyári időpontokra is?

Figyelt kérdés

2013. máj. 7. 18:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Annyira változó az, hogy mennyibe kerül a jegy. Én havonta 3-4 alkalommal veszek jegyet magamnak, és megmondom őszintén, kiszámíthatatlan, hogy mikor mennyibe kerül. Azt vettem észre, hogy csütörtökön általában egész jó árakat lehet kifogni.
2013. máj. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

A légicégek nem alkalmaznak last minute árakat, mert ezzel pont a gép telítettségét csökkentenék, hogy az utolsó pillanatra hagynák a járattöltéseket, koordinálhatatlanná válna a szervezés.

Utazási irodánál fogsz találni last minute ajánlatokat, akár charter gépre is tudsz ilyet kifogni (Tenerife, Kanári-szigetek, Tunézia), ott az utolsó helyeket dobálják "potom összegekért", de rizikós, hogy van-e hely.

2013. máj. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
55%

"potom összegekért"


Naja, csak sokszor még a lásztminit potom összeg is több egy utazási irodánál mint ügyesen, időben saját magad szervezve. :) Legalábbis repülős utaknál, mert buszost még talán lehet kifogni náluk is jó áron.

2013. máj. 16. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nem az utazásra, hanem az utazási iroda charterére szóló repülőjegy "last minitre" gondoltam. Ott tényleg lehet jót találni, ha nem "tervezetten" utaz az ember, hanem szerdán eldönti, hogy akkor megyünk pénteken egy hétre. Sokszor a komplett utat a lastminit árnál is jóval olcsóbban ki lehet hozni saját szervezéssel.
2013. máj. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
77%
Én most fapadosra foglaltam Görögbe, indulás előtt 9 nappal... Előtte 10 nappal néztem és elvileg, ha már csak pár hely szabad, az fel van tüntetve.. Nem volt odaírva semmi, erre mondom még ezek szerint van időm, mivel kérdéses volt, hogy jön-e mégegy illető, aki nélkül nem mentem volna, így nem foglaltam le... Másnap délbe felléptem.. Még mindig semmi jel nem volt arra vonatkozólag, hogy lassan megtelne... Aztán írta ismerősöm, hogy ő is repül, már lefoglalta, siessek én is, mert kevés hely maradt! Mondom király, foglalom is - ez volt délután 3-kor, mikor is látom, hogy már csak 1 hely szabad! Azt hittem szívbajt kapok, úgy kapkodtam a foglalás kitöltésével, mint valami őrült. Hál'Istennek sikerrel jártam... Szóval azért annyira ne halaszd a dolgot, ha repülni akarsz!!
2013. jún. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
nézz vissza az oldalukra, én tutira veszem, hogy még mindig irják az 1 jegy maradt marketingfogást.
2013. jún. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
70%

25-ös: Aztán hol láttad te kiírva, hogy hány hely van még? Nem szokás az ilyet megosztani a néppel, pláne nem a konkurenciával. A gépek kihasználtsága ugyanis üzleti titok. Valószínűsítem, hogy ryanair és elnézted. Nem azt írta, hogy 1 hely van még, hanem hogy 1 hely van már csak azon az áron. Ez azt jelenti, hogyha azt az egyet valaki megveszi akkor is van hely, csak drágább áron. Marketing fogás féle, végül is be is ugrottál neki.


Az utolsó helyek általában annyira drágák, hogy úgyse veszi meg szinte soha senki. Csak akinek muszáj valami miatt utazni.

2013. jún. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!